Prasa

einhard | 30 czerwca 2020

Paratici: Pjanić mógł odejść tylko do Barcelony

Fabio Paratici na moment przed rozpoczęciem spotkania z Genoą ujawnił, że ​​Miralem Pjanić mógł odejść tylko do Barcelony, a wiek odgrywał istotną rolę w wyborze Arthura Melo.

Obecna pozycja w tabeli nie odzwierciedla siły Genoi, która ma do dyspozycji doskonałego trenera i mocną drużynę – powiedział dyrektor Juve w rozmowie ze Sky Sport Italia.

To będzie skomplikowane spotkanie, musimy spróbować je wygrać tak, jak każdy mecz. W tej chwili wszystko wygląda tak, jakbyśmy byli pod koniec okresu przygotowawczego, więc zawodnicy potrzebują jeszcze trochę czasu.

30 czerwca kończy się okres rozliczeniowy za ubiegły sezon i z tego powodu Paratici był bardzo zajęty pracą na rynku transferowym, na którym obecnie główny temat stanowi wymiana Pjanicia na Arthura.

Logicznie rzecz biorąc, rynek transferowy to po części planowe działanie, a po części korzystanie z szans i okazji. W tej konkretnej transakcji mieliśmy oba te elementy. Pjanić jest dla nas bardzo ważnym graczem, więc kiedy pojawiła się ta opcja, usiedliśmy i porozmawialiśmy z Miralemem. Powiedział, że jest tu szczęśliwy, więc Barcelona była jedynym możliwym klubem, do którego mógł odejść.

Pozyskaliśmy Arthura, którego śledziliśmy od dawna, i który jest sporo młodszy od Pjanicia.

Juventus sfinalizował dziś również, wymianę Pablo Moreno na Felixa Correię.

Felix jest skrzydłowym, który jest bardzo dobry w indywidualnych pojedynkach, jest bardzo utalentowany i długo go obserwowaliśmy. Był bardziej odpowiedni dla naszego projektu zespołu U23 w porównaniu do Moreno.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

„Felix jest skrzydłowym, który jest bardzo dobry w indywidualnych pojedynkach, jest bardzo utalentowany i długo go obserwowaliśmy”, a w głowie Paratici dodał także „będzie z niego świetny dodatek do oferty za Chiesę”. 😛

Maras27
1 rok temu

Coś w tym może być 😉

Apo
Apo
1 rok temu

Po transferze Miralema w necie hula jego wypowiedź z przed lat:

“I’m happy in Rome now, but I don’t know if I’m going to leave during the summer. If you ask me about my favorite team, I will tell you that I have always loved Real Madrid since my childhood. “

Także Paratici pewnie próbuje ratować sytuację, bo fani Barcy są na tym punkcie wyczuleni i mogliby go przyjąć dość chłodno.

Harun
Harun
1 rok temu
Reply to  Apo

A co Paraticiego obchodzą fani Barcelony? Może ich mieć w głębokim poważaniu, skoro porozumiał się z zarządem Barcelony i piłkarzem. A co powiedział 5 czy 6 lat temu to ma takie znaczenie jak obietnice przedwyborcze z 2015 roku.

Mnie w tym wszystkim zaintrygował fakt, który zasygnalizowany jest w nagłówku newsa, a mianowicie chęć i dostrzeganie potrzeby odmładzania składu, dużej zmiany pokoleniowej, która rozpoczęła się od wprowadzenia De Ligta, a jej kolejnym etapem jest zakup Arthura. Cieszy fakt, że Paratici ma taki pomysł na przebudowę zespołu.

OldLady
1 rok temu
Reply to  Harun

Harun

Też zauważyłem, że faktycznie Paratici rozpoczął odmładzanie naszej ekipy co mnie bardzo cieszy.
Środek obrony jest ładnie zabezpieczony parą MDL-Demiral, środek odmłodzi Arthur i jest Bentancur. Z przodu Kulusevski. Pewnie zapolojemy na młodą dziewiątkę – choć z tym będzie bardzo trudno.

kelso
1 rok temu
Reply to  Apo

O takie bajania to wszedzie znajdą się kibice co są wyczuleni. Ale ci ogarnięci nie dbają o te wypowiedzi.

pogon
1 rok temu
Reply to  kelso

Dokładnie, jako wytrawny kibic Barcelony wiesz o tym doskonale.

kelso
1 rok temu
Reply to  pogon

zdziwiłbyś się gdybyś wiedział ile masz w Juventusie graczy co kiedyś wymieniali jako ulubione kluby inne niż Juventus. Zresztą nasze błazny nie chciały Stankovicia po powrocie do serie a.

Przejdź do paska narzędzi