Gracze Juve

einhard | 25 października 2019

Paratici: Potrzebny był nowy impuls

Podczas zebrania akcjonariuszy Juventusu wypowiedział się również Fabio Paratici, który poruszył między innymi kwestię zmiany na ławce trenerskiej Starej Damy.

Wyniki Allegriego były doskonałe i korzystając z tej okazji dziękuję jemu i jego pracownikom za to, co nam dali. Pięć lat to długi czas w piłce nożnej i nadszedł czas na zmiany, które miały zapewnić nowe bodźce graczom, nam i całemu środowisku.

Dyrektor sportowy Juve wypowiedział się również na temat finansów klubu.

W przypadku rynku transferowego w piłce istnieją normalne działania, ale również operacje nadzwyczajne, takie jak sprzedaż Pogby. Zawsze staraliśmy się utrzymywać naszych najlepszych piłkarzy. Sprzedaliśmy tylko dwóch topowych zawodników, którymi byli Vidal i Pogba. Trzecim był Bonucci, ale go odkupiliśmy.

Krótkiej wypowiedzi na temat wpływu mistrzostwa kraju na budżet klubu udzielił także dyrektor finansowy Juventusu, Marco Re.

Aby oszacować budżet, co roku przyjmujemy założenia dotyczące wyników sportowych. Zawsze byliśmy konsekwentni i z tego powodu uwzględnialiśmy ósme mistrzostwo jako prognozę.

Źródło: Juventus. com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

To uwzględnijcie w budżecie wygraną w LM – wtedy na bank wygramy 🙂

pogon
1 rok temu

Swoją drogą sprzedaż Pogby i Vidala pokazała jak trudno znaleźć następców. Ile to już lat minęło, a my nadal możemy jedynie marzyć o tak jakościowych pomocnikach (przynajmniej wtedy, gdy grali w Juve).

Harun
Harun
1 rok temu
Reply to  pogon

Tak jak Pogba może dziś jedynie marzyć, by grać w jakościowym zespole.😉

Przejdź do paska narzędzi