Prasa

einhard | 27 listopada 2019

Paratici: Rakitić nas nie interesuje

Juventus nie jest zainteresowany pomocnikiem Barcelony, Ivanem Rakiticiem, zapewnia Fabio Paratici.

Chorwat w ostatnim czasie ma problem z regularną grą w ekipie z Camp Nou i jest łączony z opuszczeniem klubu, szczególnie na rzecz Juve lub Interu.

Mamy świetny zespół i nie szukamy obecnie wzmocnień. Jesteśmy silni na każdej pozycji – powiedział Paratici w rozmowie z ESPN, zapytany o możliwość pozyskania Rakiticia.

Szef Juventusu został następnie poproszony o skomentowanie uwag Patricka Kluiverta na temat Matthijsa de Ligta.

Nie widzę tego w ten sposób. Wkrótce zostanie najlepszym obrońcą na świecie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

„Jesteśmy silni na każdej pozycji „. Droga zamknięta do transferów w zimie. Żadne Pogby czy Erikseny. Jesteśmy silni na KAŻDEJ pozycji. Nie wiem czy nikt nie zarządzie nie widzi naszej pomocy, czy może liczą, że Sarri jednak coś z tego wyczaruje.

Nano
4 lat temu
Reply to  OldLady

Podejrzewam, że nie jest w pełni profesjonalne mówienie, że nasza pomoc wymaga wzmocnienia pomimo pozyskania dwóch zawodników za free, uznawanych przed transakcją za super wzmocnienia 😉 poza tym, Juve przeważnie robi dobre transfery po cichu.

OldLady
4 lat temu
Reply to  Nano

Ale można powiedzieć coś takiego : monitorujemy rynek, trzymamy rękę na pulsie , obserwujemy rynek , a nie stwierdzić że nie potrzebujemy wzmocnień. Potrzebujemy bo nie wygraliśmy tej LM.

Apo
Apo
4 lat temu
Reply to  OldLady

I co by to zmieniało? Równie dobrze mógł powiedzieć że Pogba to fantastyczny piłkarz, Eriksen to wielka okazja na rynku etc. Nadal niewielka różnica.

Myślisz że będzie krytykował zespół/ linie pomocy, którą poniekąd stworzył?

SP ma sporo rezerwy. Rabiot czy Ramsey to światowy poziom, niestety kontuzje przeszkadzają im szybko wkomponować się w zespół.

Harun
Harun
4 lat temu
Reply to  Apo

Naprawdę wierzycie, że Pogba czy Eriksen to są transfery realne w styczniu? Takich operacji dokonuje się latem i praktycznie tylko latem.

Apo
Apo
4 lat temu
Reply to  Harun

Eriksen ma kontrakt do lata, gra mało a właściciel Totkow głupi nie jest. 40/50 mln to znacznie więcej niż 0 jakie by dostał za Duńczyka za kilka miesięcy. Na 99% zmieni otoczenie.

Choć nie widze go w Juve obok Pjanicia. Brak równowagi, dwóch podobnych zawodników, którzy są „soft” w obronie.

Bad_Magick
4 lat temu
Reply to  Apo

Pjanic „soft”? Mógłby się obrazić 😉 W tym sezonie ma chyba najwięcej przechwytów w zespole. Ale też nie widzę go w drużynie z Eriksenem. Ogolnie go u nas jakoś nie widzę.

OldLady
4 lat temu
Reply to  Apo

Nikt nie mówi o krytyce. Ale kategoryczne stwierdzenie że nie potrzebujemy żadnych wzmocnień to w świetle indolencji w naszej pomocy lekka przesada.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi