Prasa

einhard | 22 kwietnia 2021

Paratici: Superliga byłą dobrym pomysłem

Fabio Paratici przyznaje, że ​​był jednym ze zwolenników Superligi.

To bardzo ważny mecz, Dybala jest dla nas naprawdę ważny, niezależnie od tego, kiedy gra. Dla każdego ważne jest, aby był dostępny – powiedział dyrektor Juventusu w rozmowie z DAZN jeszcze przed rozpoczęciem meczu z Parmą.

Ostatnie 72 godziny były wyjątkowe. Jesteśmy przekonani, że to dobry projekt, wyjątkowa okazja, aby pomóc piłkarskiej piramidzie.

To zmiana, która musiała zostać wprowadzona. Tak samo było, gdy zmieniliśmy herb. Na początku nie było to dobrze odbierane. Zrozumienie tego wymagało czasu i tak samo byłoby w przypadku Superligi. Byłoby to dobre dla piłki nożnej.

Szanujemy opinię wszystkich. Wszyscy rozmawiali w ciągu ostatnich 72 godzin, ale jeśli chcesz o tym porozmawiać, musisz mieć wiedzę na dany temat. Nie rozmawiałbym o medycynie z lekarzem, ale jest to bardzo popularny temat.

Naprawdę tęsknimy za fanami. Teraz mamy media społecznościowe, które dają więcej okazji do rozmowy w porównaniu do przeszłości. Chcę powiedzieć jedno: nigdy nie chodziło o merytokrację czy podważanie wartości.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sygnalista
Sygnalista
1 rok temu

Daj pan spokój… Nie lepiej zająć się transferami, żeby osiągnąć lepszy wynik niż zaszczytne miejsce w pierwszej czwórce spaghetti ligi i odpaść z Porto w 1/8 Ligi Mistrzów?

Last edited 1 rok temu by Sygnalista
Pavelo93
1 rok temu

Zabetonowanie sceny „topu” pilkarskiego bylo dobrym pomyslem? Ciekawe. Jest mase argumentow, wymaga to dluzszego komentarza, niemniej malo jest agumentow przemawiajacych „za”, a duzo jest „przeciw” Superlidze.

Aldo
1 rok temu

Żeby wypowiadać się o sytuacji w kraju trzeba być po politologii, o zdrowiu najniżej z tytułem magistra farmacji, a w sprawie dróg autorytetami są wyłącznie zawodowi kierowcy. Super myślenie.

Gryfel
Admin
1 rok temu
Reply to  Aldo

mówić możesz, ale może nie powinieneś się zajmować jej reformowaniem.

Bianconero62
1 rok temu

Gdyby wzięli United i np. Liverpool, a zamiast reszty Anglików zastąpili je początkowo Ajaxem i innego typu tego typu zespołami, to myślę, że ten plan mógłby się udać.

Gryfel
Admin
1 rok temu
Reply to  Bianconero62

Chodziło o ilość fanów na świecie i rozpoznawalność.
Poza tym obiektywnie ManU ma większe sukcesy w Europie, wygrali zresztą z Ajaksem w finale LE. Zarówno Liverpool i ManU są wyżej notowane w ranking UEFA niż Ajax.
Rozumiem że raz doszli do półfinału LM, ale bez przesady. Tamtą drużynę już dawno rozprzedano.

Bianconero62
1 rok temu
Reply to  Gryfel

Czytaj ze zrozumieniem. Nic nie napisałem, że Liverpool, albo United za Ajax, to po pierwsze, a po drugie jesteś pewien, że United ma więcej sukcesów w Europie od Ajaxu? Polecam sprawdzić.

Gryfel
Admin
1 rok temu
Reply to  Bianconero62

Masz rację, źle zrozumiałem sens wypowiedzi.

Bianconero62
1 rok temu
Reply to  Gryfel

Spoko, każdemu może się zdarzyć.

anavrin_
1 rok temu

„Wszyscy rozmawiali w ciągu ostatnich 72 godzin, ale jeśli chcesz o tym porozmawiać, musisz mieć wiedzę na dany temat.” No wreszcie można się zgodzić z Paraticim:D

Przejdź do paska narzędzi