Liga Mistrzów

einhard | 26 listopada 2019

Paratici: Zgadzam się z Sarrim

Fabio Paratici zapewnił fanów i media, że ​​Cristiano Ronaldo i Maurizio Sarri dogadują się wyśmienicie.

To już przeszłość, jak powiedział trener, zawodnik rozgniewany na zmienienie go jest również pozytywnym znakiem. Po wszystkich zdobytych trofeach, indywidualnych i zespołowych, ciągle utrzymuje tę niesamowitą chęć wygrywania – powiedział dyrektor sportowy Juve w rozmowie ze Sky Sport Italia przed meczem z Atletico Madryt.

Wszyscy jesteśmy spokojni i skupieni na meczu, nie ma żadnych problemów.

Paratici został zapytany o styl Maurizio Sarriego, który nie wydaje się być jeszcze widoczny w Juventusie, który wydaje się obecnie bardziej skupiony na wynikach niż na efektownej grze.

W pełni zgadzam się z Sarrim. Ludzie muszą traktować sytuację z większym dystansem i zrozumieniem. Jeśli zespół ma w swojej kadrze zbyt wielu graczy, to media narzekają. Jeśli trener używa 11 piłkarzy, to narzekają i domagają się rotacji, albo piszą, że ma za wąską ławkę. Zawsze chodzi o pewną równowagę.

To bardzo trudna praca, więc zgadzam się, że Sarri ma swój pomysł na grę, ale nie jest w stanie wdrożyć go zbyt szybko, ponieważ ma zespół, który od lat był przyzwyczajany do czegoś innego.

Rozgrywamy niektóre spotkania lepiej niż inne, ale osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki i na razie to się sprawdza.

Źródło: football-italia.net / tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi