Wywiad

tItOveN | 25 czerwca 2021

Paredes: Odrzucenie Juventusu było błędem

Leandro Paredes ujawnia, że przed laty był bliski dołączenia do Juventusu i przyznaje, iż błędem było wycofanie się z tego pomysłu. 

Obecny pomocnik Paris Saint-Germain zaliczył występy Serie A i jest znany włoskim kibicom z gry w Empoli i Romy. Jeszcze przed tym Argentyńczyk mógł dołączyć do Starej Damy.

Kiedy Juventus zgłosił się po mnie w 2011 roku, ich dyrektor sportowy chciał, żebym grał jako cofnięty pomocnik, być kimś w rodzaju dublera Pirlo.

Powiedziałem mu, że jest to szalony pomysł i koniec końców zostałem w Boca. Uważałem wtedy, że nigdy nie będę grał w takiej roli. I okazało się to błędem.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gregor del Ptasior
2 lat temu

Tytuł artykułu w stosunku do treści tak trochę wali interią. Jedno i drugie traktuje kompletnie o czym innym.

anavrin_
2 lat temu

Niestety odniosłem podobne wrażenie. Paredes mówi, że błędne okazało się jego przeświadczenie, że nie będzie nigdy grał jako cofnięty pomocnik, a nie, że błędem było odrzucenie oferty Juventusu. Oczywiście, trochę na siłę to jedno z drugim się połączy, bo przecież to Juventus mu powiedział, że na takiej pozycji może grać, a że skoro odrzucił ich ofertę, to jego sposób myślenia, nie tylko o pozycji ale ogólnie, był błędny. Ale chyba jednak nawet użytkownicy Interii mieliby kłopot z takim skrótem myślowym:D

Nawiasem mówiąc, na Interii jeszcze nie jest tak źle!

anavrin_
2 lat temu
Reply to  tItOveN

Spokojnie, nie twierdzę, że to był zamierzony zabieg w celu osiągnięcia większej liczby kliknięć, bo nie działacie według takiej formuły.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi