Liga Mistrzów

einhard | 30 sierpnia 2019

Pavel Nedved po losowaniu grup Champions League

Pavel Nedved rozmawiał ze Sky Sport Italia po losowaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wiceprezydent Juve opisał swoje odczucia dotyczące gali i losowania.

Spodziewałem się, że Cristiano Ronaldo zdobędzie nagrodę dla najlepszego piłkarza, ale akceptujemy wygraną van Dijka. Według mnie trafiliśmy na trudną grupę, ale to Liga Mistrzów i tu nie ma łatwych grup.

Celem jest przejście do fazy pucharowej. To będzie dla nas pierwszy krok. Bardzo się zmieniliśmy, ale uważam, że się poprawiliśmy. Mamy nowego trenera i zawodników. Jesteśmy gotowi na wspaniały sezon.

Dobrze znamy Atletico Madryt, spotkaliśmy się już z nimi w ubiegłym sezonie. Zawsze ciężko się gra przeciwko ekipie Cholo Simeone. Leverkusen są bardzo wytrzymali, szczególnie dobrze radzą sobie na wyjazdach.

Lokomotiv Moskwa ma wielu zagranicznych graczy w składzie i wyjazd będzie dla nas długą podróżą. Mamy wiele problemów do rozwiązania, ale jesteśmy pewni siebie.

Pojawiają się doniesienia, że ​​Maurizio Sarri pojawi się w sobotę na ławce podczas meczu z Napoli, ponieważ zapalenie płuc ustępuje.

Oświadczyliśmy, że najlepiej będzie, aby odpoczywał przez dwa mecze. Myślę, że zobaczymy go zaraz po przerwie międzynarodowej. Zapalenia płuc nie można lekceważyć. Najlepiej, żeby w pełni doszedł do zdrowia.

Na koniec Nedved został zapytany o Paulo Dybalę.

Pracujemy zarówno nad pozyskiwaniem, jak i sprzedażą piłkarzy. Myślę, że dopóki okienko jest otwarte, wszystko może się zdarzyć. Każda drużyna pracuje nad sprowadzaniem graczy i ich sprzedażą, w tym nie różnimy się od innych. 

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kucek
4 lat temu

brzmi jakby dalej chcieli się pozbyć Pawełka, szkoda.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi