Gracze Juve

tItOveN | 23 kwietnia 2020

Perin rozważa przedwczesne zakończenie kariery

Mattia Perin wyznał, że myśli o przejściu na wcześniejszą emeryturę po dwóch wyniszczających kontuzjach kolana i problemie z barkiem. 

Bramkarz jest obecnie wypożyczony do CFC Genoa po niezbyt udanym rocznym pobycie w Juventusie, aby łapać regularnie minuty na boisku.

Zakończę granie, jeśli nie będę w stanie wywalczyć sobie miejsca we włoskiej kadrze, ponieważ gra dla reprezentacji jest moją największą sportową ambicją – powiedział Perin Luce Toniemu podczas czatu na żywo na Instagramie.

Jeśli nie będę czuł już wewnętrznego ognia płonącego we mnie, będzie to dzień, w którym zrezygnuję z gry w piłkę. Szczerze mówiąc, po dwóch zerwaniach więzadeł krzyżowych i dwóch operacjach barku, byłem zmuszony, by przemyśleć kilka spraw… – wyznał.

Włoski bramkarz ma zaledwie 27 lat, lecz zadebiutował w Serie A w maju 2011 roku, mając raptem 18 lat.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
clyde_1987_
2 lat temu

Nie ma możliwości tego sprawdzić, ale uważam, że gdyby nie ciężkie kontuzje, to Perin byłby czołowym bramkarzem nie tylko w Serie A, ale i w Europie. Już kilka ładnych lat temu chciałem, żeby to właśnie on został następcą Buffona w bramce i cóż, okazało się, że przed rokiem zarząd zdecydował się go sprowadzić z Genoi. Bardzo się z tego faktu ucieszyłem, choć miałem świadomość, że Mattia będzie miał szalenie trudne zadanie jeżeli chodzi o walkę o pierwszy skład z Wojtkiem Szczęsnym i jak się okazało to zadanie z różnych względów go przerosło. Dziś gra dla swojego poprzedniego zespołu zbiera dobre… Czytaj więcej »

kelso
2 lat temu
Reply to  clyde_1987_

Jeśli nie będzie miał kontuzji to nie widzę sensu by kończył karierę, gdzie tyle zarobi to po pierwsze.
Dobrze się zapowiadał ale popełnił błąd przychodząc do Juve, uwierzył że po tych kontuzjach jest materiałem na Juve i stracił kolejny sezon na ławie.

Przejdź do paska narzędzi