Prasa

einhard | 4 grudnia 2020

Petrachi: Juve zakochane w Zaniolo

Gianluca Petrachi potwierdza, że ​​Juventus bacznie monitoruje Nicolò Zaniolo.

Były dyrektor sportowy Romy w wywiadzie dla Sportitalia zaatakował Tiago Pinto (nowego dyrektora) i twierdzi, że nigdy nie starł się z Paulo Fonsecą.

Nie mogę się nie wzruszać, kiedy oglądam Romęw telewizji – przyznał Petrachi.

Czasami grają 8-9 graczami, których sprowadziłem razem z Fonsecą. Cierpię, ale muszę patrzeć w przyszłość, ponieważ mówi się, że nie mogę wrócić do klubu. Nie chcę już więcej rozmawiać o Romie, to niesprawiedliwe i staje się to męczące. To było dla mnie coś ważnego.

Oceniam Fonsecę na 7,5, mógłby dostać nawet 9, gdyby coś zmienił. Czasami musi pokazać więcej charakteru.

Petrachi omówił również transfery Romy podczas jego kadencji i potwierdził, że Nicolò Zaniolo znajduje się na celowniku Juventusu.

Roger Ibanez i Gonzalo Villar to bardzo interesujący młodzi zawodnicy. Roma może na nich polegać przez następne dziesięć lat. Pozyskaliśmy wszystkich graczy, których chcieliśmy pozyskać.

Jeśli chodzi o Zaniolo, to Juventus od zawsze był w nim zakochany. To czysty talent. Zawsze dobrze się zachowywał, kiedy byłem w klubie. Staje się bardziej dojrzały. Jest bardziej poważny niż wskazuje na to jego wiek, pokonał też osobiste trudności.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
boanerges13
1 rok temu

Zaniolo to ogromny talent, ale niestety do wielkiej piłki może już nie wrócić po drugim zerwanym wiązadle. On żeby mógł normalnie kontynuować karierę w Romie. To była inwestycja zbyt ryzykowna dla Juve po pierwszym zerwaniu, a co dopiero po drugim. Demiral wciaz nie może wyjść na prostą.

Przejdź do paska narzędzi