Meczowe

einhard | 7 lipca 2020

Pioli: Potrzebujemy niezwykłego Milanu

Stefano Pioli twierdził, że Milan jest mocno zmotywowany przed meczem z Juventusem.

Motywacja poprowadzi nas do przezwyciężenia naszych problemów i do pokazania naszych wszystkich zalet w spotkaniu przeciwko Juventusowi – powiedział trener Milanu na konferencji prasowej.

Musimy grać perfekcyjnie, ponieważ gramy z drużyną, która wygrała wszystko w ostatnich latach. Musimy wyrazić w pełni nasz potencjał.

Powiedziałbym, że już w przeszłości pracowaliśmy nad niektórymi schematami, ale teraz mamy większą ciągłość. Prezentujemy wysoki poziom, wygraliśmy już z dwoma zespołami, które są przed nami w tabeli, ale przeciwko Juve musimy jeszcze bardziej podnieść swój poziom.

To najlepsza drużyna w lidze i jeśli chcemy uzyskać pozytywny wynik, to musimy podjąć ogromny wysiłek, będziemy potrzebowali wspaniałego Milanu.

Występ Calhanoglu stoi pod znakiem zapytania, a Pioli musi czekać do ostatniej chwili z decyzją dotyczącą Turka.

Przed nami decydujące sesje treningowe, które odbędą się dziś i jutro. Ma problem z łydkami, ale mam nadzieję, że będzie dostępny.

Zlatan Ibrahimovic zaliczył 45 minut w meczu z Lazio i zdołał w tym czasie strzelić bramkę. Czy jest w stanie rozegrać całe spotkanie z Juve?

Jego stan może się tylko poprawić i może tak się stać poprzez rozgrywanie meczów. Mam nadzieję, że uda mu się wytrzymać dłużej i zwiększyć poziom wydajności.

Grał 45 minut przeciwko Lazio i 20 przeciwko SPAL, mam nadzieję, że jego stan się poprawi. Jest silny psychicznie i ma największy wpływ na wydarzenia boiskowe ze wszystkich piłkarzy, jakich kiedykolwiek trenowałem.

Pioli również przekazał dobre wieści na temat Francka Kessiego.

Staje się teraz bardziej konsekwentny, poprawia się jego kondycja fizyczna. Jest prawie gotowy.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi