Oficjalnie

maciejovsky | 2 września 2020

Pirlo: Nie analizujemy terminarza, musimy zmierzyć się ze wszystkimi

Trener Juventusu, Andrea Pirlo, stwierdził, że nie będzie analizował terminarza rozgrywek, ponieważ Juventus musi po prostu stawić czoła wszystkim po kolei.

Nowy szkoleniowiec Starej Damy dobrze przewidział, że Juve w 1. kolejce zmierzy się z którymś zespołem z Genui, ponieważ na otwarcie sezonu Juventus zagra z Sampdorią.

Wreszcie dzisiaj dowiedzieliśmy się z kim zaczniemy mistrzowską kampanię. Z moim sztabem podejrzewaliśmy, że pierwszy mecz zagramy z którymś z zespołów z Genui. Wypadło, że zmierzymy się u siebie z Sampdorią. Mamy nadzieję, że kibice będą obecni na trybunach, ponieważ będziemy ich potrzebować. Dalsza analiza jest bezużyteczna, ponieważ musimy stawić czoła wszystkim w trudnej Serie A – od początku do końca.

Drużyna odbyła dziś rano trening bez zawodników powołanych do reprezentacji. Zawodnicy zaczęli od prostych ćwiczeń fizycznych, by przejść do pracy nad taktyką i posiadaniem piłki. Zajęcia zakończyły się wewnętrzną grą.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
2 lat temu

Oj Pirlo, musisz się jeszcze wiele nauczyć w roli trenera Juve.
Przede wszystkim nie wolno mówić, że czegoś jako trener Juve się spodziewałeś, albo coś czułeś bo to rodzi w chorych głowach prezesów z Neapolu i błękitnej strony Rzymu natychmiastowy przypływ myśli o teoriach spiskowych – porównywalnych tylko z mgłą, strzałami i bombami termobarycznymi…

Espanoles
2 lat temu
Reply to  OldLady

i tak lepszy mental niż sari xD

Gregor del Ptasior
2 lat temu

Jak dla mnie bomba nastawienie. Teraz pomyślmy o Sarrim… „Zaczynamy od ciężkich spotkań. Już w 2 kolejce mierzymy się z groźną Romą a w trzeciej Napoli. Było mało czasu na przygotowania i nie wiadomo jak tak ciężki początek wpłynie na nasz start”.
A Pirlo prosto z mostu – MISTRZOWIE MAJĄ LAĆ KAŻDEGO, NIEWAŻNE KIEDY I W JAKICH OKOLICZNOŚCIACH!

Przejdź do paska narzędzi