Coppa Italia

Hu Kers | 1 lutego 2021

Pirlo: Nie możemy się rozluźniać

Trener Bianconerich potwierdził na konferencji przedmeczowej absencję Aarona Ramseya w spotkaniu z Interem z powodu naciągnięcia mięśnia. Przed pierwszym półfinałowym pojedynkiem z drużyną Antonio Conte, taktyk uchylił także rąbka tajemnicy, co do wyjściowej jedenastki.

Chcę zobaczyć zespół świadomy swojej siły. To pierwsze z dwóch spotkań, więc nie jest ono decydujące. Musimy dobrze zarządzać całym dwumeczem – przyznał dla Juventus TV.

Mamy zamiar dokonać kilku zmian. W bramce wystąpi Buffon. Ramsey wypadł z powodu naciągnięcia mięśnia, ale mamy nadzieję, mieć go do dyspozycji w sobotę.

Ta grupa zawodników wciąż ma ogromne pragnienie wygrywania, a ambicja jest kluczowa.

Poprzednia porażka z Interem wiele nas nauczyła. Wiemy, że bez piłki przy nodze nie jesteśmy sobą. Na szczęście już 3 dni później dostaliśmy szansę się zrehabilitować z Napoli w finale Superpucharu.

Nie możemy się relaksować, gdyż przed nami wiele spotkań. Druga runda sezonu dopiero się rozpoczyna. Spodziewamy się po Interze tego, co grają zazwyczaj. Jesteśmy przygotowani na to, co może się wydarzyć. Dobrze znamy Antonio. Jego drużyna świetnie broni i jest bardzo niebezpieczna w kontratakach, gdy atakują otwarte przestrzenie. Musimy być bardzo ostrożni.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi