Gracze Juve

einhard | 29 stycznia 2021

Pirlo przed meczem z Sampdorią

Andrea Pirlo przekonuje, że Weston McKennie ciągle ma jeszcze wiele miejsca na poprawę i twierdzi, że Cristiano Ronaldo weźmie na siebie odpowiedzialność za nieprzestrzeganie ograniczeń dotyczących COVID.

Stara Dama wyrusza jutro do Genui, aby zmierzyć się z Sampdorią.

Sampdoria to dobry zespół, przeżywają dobre chwile. Mają świetnych piłkarzy i dużą głębię składu – powiedział trener Juventusu na konferencji prasowej.

To będzie trudne spotkanie, jak zawsze, gdy mierzysz się z drużynami pana Ranieriego. Bardzo go szanuję.

Dzisiaj każdy powinien trenować z grupą, z wyjątkiem Dybali, który wciąż dochodzi do siebie. Będziemy go oceniać z dnia na dzień, czasami nadal czuje ból w kolanie, ale miejmy nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze.

Przed nami wiele ważnych meczów, będziemy musieli odzyskać energię i zdecydować, kto zagra.

Chiesa czuje się dobrze, wyleczył się z kontuzji kostki i jutro znajdzie się w pierwszym składzie – zdradził Pirlo.

Nicolò Fagioli zadebiutował w pierwszej drużynie w środowym meczu Coppa Italia.

Dobrze spisał się przeciwko SPAL, może zastąpić Manolo Portanovę, który przeszedł do Genoi. Jest włączony do pierwszej drużyny i będzie miał też szansę pograć z drużyną U23.

Prawdziwym zaskoczeniem jest Weston McKennie.

McKennie jest młody i ma wiele do poprawy. Byliśmy najszybsi, pozyskaliśmy go i cieszymy się, że jest częścią naszej drużyny.

To pokorny facet, który zawsze chce się doskonalić, szczególnie na poziomie technicznym. Musi się poprawić, kiedy otrzymuje piłkę, ale wie, że to tylko punkt wyjścia.

Alvaro Morata zmagał się ostatnio z kontuzjami, ale zagrał ze SPAL.

Nigdy nie mówiłem, że Morata miał zniżkę formy – upierał się Pirlo.

Miał problem z odwodzicielami uda, ale teraz czuje się dobrze. Jutro będzie w pełni dostępny. Żyje entuzjazmem, jest spokojny i uważamy go za bardzo ważnego piłkarza dla Juventusu. Jutro zagra obok Ronaldo.

Pojawiły się kontrowersje dotyczące Portugalczyka, który złamał ograniczenia związane z COVID, przekraczając granice regionu Piemontu i spędzając dwa dni na zabawie na śniegu ze swoją partnerką, Georginą Rodriguez.

Miał dzień wolny i mógł robić, co chciał. Bierze odpowiedzialność za to, co robi.

Czy Sami Khedira odejdzie w styczniu?

Już o nim rozmawialiśmy. Trenuje z nami od początku sezonu, zobaczmy, co się wydarzy.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
3 lat temu

Cieszę się, że zagra Morata i wypoczęty CR. Czekamy na 3 pkt i potknięcie rywali. Ciekawi też zestawienie środka pola i obrony. Czy znów Arthur – Texas i Benta czy może niezły ostatnio Rabiot ( choć na tle słabeuszy ) .

Gregor del Ptasior
3 lat temu

Fajnie, że nie cisnął po CR. Ktoś musi wreszcie ludziom uświadomić jak cała ta bajeczna wygląda.

BrutalnyHejter
BrutalnyHejter
3 lat temu

Tiaa, lepiej żeby się gwiazdory szwędały gdzie im się podoba, a następnie wypadną na czas kluczowych spotkań, bo będą pozytywni. Stuknij się z takimi mądrościami. Włącz wreszcie to myślenie.😁

wojojuve
3 lat temu
Reply to  BrutalnyHejter

Po pierwsze, Ronaldo przechodził coronke.
Po drugie, pojechał do zamkniętego hotelu, gdzie pewnie spotkał kilka osób na krzyż. Dużo większe prawdopodobieństwo zarażenia miałby zostając w Turynie, a tym bardziej jadąc na mecz.
Po trzecie, zbastuj trochę z odzywkami chłopcze.

BrutalnyHejter
BrutalnyHejter
3 lat temu
Reply to  wojojuve

1. To że przechodził, to niczego nie zmienia, chodzi o zasady, których przechorowanie Covid-19 niczego nie zmienia. 2. Skoro był zamknięty, to jak się tam znalazł i dlaczego łamie obostrzenia? Kogo jak kogo, ale osób publicznych, gwiazdy sportu i rozgrywki dotyczyć to powinno jeszcze bardziej. Dla wielu osób, zwłaszcza młodych, są one wzorem do naśladowania, więc tak powinny się zachowywać, żeby tym wzorem być. Chyba że pojechał do tego hotelu „na Jandę”… 3. Nie wiem kim jesteś i nie bardzo mnie to interesuje. Może lubisz chłopców, twoja sprawa, ale dla ciebie „chłopcem” nie jestem. Nie napinaj się tak, bo co… Czytaj więcej »

Last edited 3 lat temu by BrutalnyHejter
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi