Prasa

einhard | 25 marca 2019

Pirlo: To może być czas Juventusu

Napoli, Inter i Milan zajmują miejsca za Juventusem w Serie A i przy zaledwie 10 kolejkach, które pozostały do końca sezonu, Pirlo spodziewa się, że pierwsza czwórka pozostanie taką, jaką jest.

Tak to będzie wyglądało na koniec sezonu, mimo że Lazio radzi sobie teraz bardzo dobrze – przyznał Włoch w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Napoli jest silne. Inter mógł osiągnąć więcej, ale zwolnił tempo w pewnych decydujących momentach, przytrafiły im się kontuzje, a potem pojawiła się saga z Icardim.

Roma jest rozczarowaniem. Po półfinale Ligi Mistrzów z ubiegłego sezonu wszyscy oczekiwali, że pokażą swój rozwój przynajmniej w Serie A.

Pirlo następnie wypowiedział się na temat sytuacji Icardiego i tego, czy Juve może w końcu wygrać Ligę Mistrzów.

Ci, którzy nie grają, tracą na wartości. Jeśli Icardi nie będzie grał jeszcze dłużej to kto będzie go chciał? Inter ma też innych napastników. Nie wiem jaki sposób Icardi wróci po tak długiej przerwie, ale z pewnością stracił na tym wszystkim więcej niż Inter.

Juve nie było sobą w Madrycie. Oni musieli tylko uwierzyć w siebie. Prawie zawsze jest gdzieś tam mecz, który stanowi punkt zwrotny. W roku, w którym wygrywasz Ligę Mistrzów, zdarzają się incydenty, które sprawiają, że rozumiesz, że będzie to twój rok.

W przypadku Juve to może być właśnie ten moment. Wyeliminowali zespół, który będzie gospodarzem finału, a z wyścigu wypadł Real.

 

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi