Inne

einhard | 14 listopada 2020

Pisacane zniesmaczony walkowerem dla Juventusu

Vincenzo Pisacane atakuje krytyków Lorenzo Insigne oraz decyzję o przyznaniu walkowera Juventusowi.

Odwołanie Napoli zostało odrzucone, ale klub z południa Włoch będzie walczył w kolejnych instancjach.

To kwestia polityczna. Jestem szczerze zniesmaczony tym, co się dzieje – powiedział agent reprezentujący interesy Insigne na antenie Radio Punto Nuovo.

Nie jest jasne, kto tu rządzi, kto rozkazuje i z kim rozmawiać. Włochy muszą coś z tym zrobić. Rozumiem, że nie czas teraz myśleć głównie o piłce nożnej, ale władze powinny dać komuś uprawnienia do zrobienia z tym porządku.

Lokalne władze Florencji mogą zdecydować o blokadzie, inni mogą wysyłać graczy na cały świat, a lokalne władze z Neapolu z kolei nie mogą zablokować możliwości podróży na mecz wyjazdowy. Nie ma w tym żadnej spójności.

Insigne jest krytykowany za słabą grę w reprezentacji, ale Pisacane twierdzi, że skrzydłowy nie byłby tak mocno atakowany, gdyby tylko grał w innym klubie.

Na szczęście Insigne jest wielkim mistrzem i to nie obchodzi. Uważam, że musimy skupić się na tym, co cudownego potrafią zrobić wielcy mistrzowie, a nie na tym, co robią źle.

Baggio nie wykorzystał decydującego rzutu karnego z USA w 1994 roku, a i tak jest największym talentem, jaki kiedykolwiek mieliśmy. Gdyby Insigne grał w innej drużynie, być może kibice wybaczyliby mu więcej, ale to Mancini zadecyduje czy zagra z Polską.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi