Prasa

einhard | 6 września 2019

Pizzul: Napoli głównym rywalem Juventusu

Legendarny włoski komentator piłkarski, podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat wyścigu o tytuł Serie A w tym sezonie, szczególnie skupiając się na tym, kto według niego będzie największym rywalem dla Juventusu.

Kto jest głównym rywalem Juventusu o tytuł? Wierzę, że nadal jest to Napoli. – zauważył Bruno Pizzul w wywiadzie dla Radio Bianconera.

Inter wykonał wielką pracę na rynku transferowym i pozostaje potencjalnym rywalem Juventusu, ale myślę, że Napoli nadal będzie zespołem, który sprawi Juventusowi najwięcej kłopotów. Inter jest dopiero za nimi.

Co do reszty drużyn z Serie A, nie sądzę, żeby były tam takie, które mogłyby w ogóle choć aspirować do wygrania Scudetto.

Źródło: sempreinter.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gregor del Ptasior
4 lat temu

Kompletnie się z nim nie zgadzam. Inter się bardzo wzmocnił i o ile zwykle zgranie nowych graczy wymaga czasu, o tyle nie przy Conte. Ponadto Conte jest jak ta karta powerupa w RPGach… Daje +20% za skilla i +30% do zapierdzielania. Conte już pokazał jak wygrywa ligę mając do dyspozycji mieszankę mistrzów z wyrobnikami jak Gacek czy De Cegła. Oczywiście nie ma co oceniać po 2 kolejkach, zwłaszcza, że Napoli miało Viole i Juve a Inter jakieś popierdółki, ale mimo wszystko bardziej się obawiam Mediolańczyków i myślę, że to oni zajmą 2 miejsce.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi