Liga Mistrzów

einhard | 8 grudnia 2020

Pjanić: Messi jest kosmitą

Miralem Pjanić chwali Cristiano Ronaldo, ale jednocześnie twierdzi, że to Lionel Messi jest z innej planety.

Z pewnością mogę dobrze mówić o Ronaldo, jako osobie, a przede wszystkim sportowcu – miał publicznie powiedzieć Pjanić, cytowany przez Mundo Deportivo.

Jest bardzo dobrze przygotowany i zwraca uwagę na wszystkie szczegóły.

Messi jest jednak istotą pozaziemską. Za każdym razem, gdy grałem przeciwko niemu, było bardzo trudno, prawie niemożliwe, aby go powstrzymać, a teraz, gdy jestem po jego stronie, widzę, że jest fenomenem. Za każdym razem, gdy ma piłkę, dzieje się coś magicznego: gol, asysta albo niesamowite podanie. Jest geniuszem.

Pjanic twierdzi, że Messi zostawił letnie problemy za sobą.

Przed przybyciem czytałem, że ma problemy i że nie czuje się tu dobrze. Ale teraz widzę go bardzo zmotywowanego i skupionego na pracy.

To od nas zależy, czy mu pomożemy i sprawimy, że będzie grał jeszcze lepiej. Kiedy masz w drużynie gracza takiego jak Leo, musisz to wykorzystać i spróbować wygrać wszystko.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

Jak wejdziesz między wrony to kracz jak i one.
Mira pomija jednak, że Messi w ostatnim meczu miał 28 czy 29 strat piłki w meczu – wynik faktycznie kosmiczny. Messi jest pod formą to nie ulega najmniejszym wątpliwościom – co nie znaczy, że się nie przebudzi i nie pozamiata w starciu z nami.

Gregor del Ptasior
1 rok temu

Tiaa… A czy ktoś serio myślał, że powie inaczej? Rok temu by śpiewał, że CR jest najlepszy. Messi to fenomen, ale CR ma „to coś”. Dla mnie liczby mówią najwięcej i tutaj CR jednak jest wyżej od LM. I to nie jest przykład na zasadzie Padoina, który ma więcej Scudetti od Romy.

Przejdź do paska narzędzi