Gracze Juve

einhard | 11 grudnia 2019

Pjanić: Możemy grać lepiej

W rozmowie z dziennikarzami przed starciem z Bayerem uczestniczył także Miralem Pjanić.

Każdy turniej to odrębna historia, a my przygotowujemy się i myślimy o jednym meczu na raz. Chcemy wygrać, aby dobrze przygotować się do nadchodzącego spotkania ligowego. Mamy do czynienia z dobrą drużyną, która gra u siebie i wciąż ma szansę awansować dalej. Nie będzie to dla nas łatwe zadanie, ale chcemy zagrać dobre spotkanie.

Bośniak został poproszony o komentarz na temat różnic w motywacji zespołu przy grze w Serie A i Lidze Mistrzów.

Nie ma różnic między oboma rozgrywkami. Szaleństwem byłoby trenować przez cały sezon bez motywacji do gry w lidze krajowej. Uważam, że do tej pory zespół dobrze sobie radził i czasami media przesadzają z krytyką. Do nas należy jednak znalezienie równowagi i zmiana tej opinii. Mamy do czynienia z silnymi zespołami, wszyscy mają dodatkową motywację, grając z nami i każdy chce nas pokonać. Czasem nie gramy genialnie, ale rozmawialiśmy ze sobą i mam nadzieję, że na boisku zobaczymy lepsze wyniki.

29-latek uważa, że w zespole ciągle tkwią ogromne pokłady nieodkrytego potencjału.

Jesteśmy zjednoczonym zespołem, z dobrym trenerem i świetnym personelem. Po pięciu latach nastąpiła wielka zmiana i czymś normalnym jest fakt, że nie wszystko wygląda idealnie po kilku miesiącach. Ta drużyna ma duży potencjał, który nie został jeszcze w pełni ujawniony i wierzę, że w następnych meczach to się zmieni.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
Editor
4 lat temu

Oby

wiking
4 lat temu

Trudno byłoby grać gorzej…

Harun
Harun
4 lat temu
Reply to  wiking

Narkotyki to zło.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi