Gracze Juve

einhard | 19 października 2019

Pjanić: Musimy zabijać takie mecze

Miralem Pjanic przyznaje, że Juventus musi szybciej pozbawiać przeciwników złudzeń, ponieważ mecz z Bologną okazał się kolejną ciężką przeprawą dla Starej Damy. 

Wiedzieliśmy doskonale, że będzie to trudny mecz, ponieważ widzieliśmy wcześniejsze mecze Bolonii. Są dobrze zorganizowani i przysporzyli nam sporo problemów, ale nadal uważam, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo – powiedział pomocnik w rozmowie z DAZN zaraz po zakończeniu spotkania.

Stworzyliśmy sobie wiele okazji i powinniśmy strzelić przynajmniej jeszcze jednego gola, aby było mniej nerwowo. Po przerwie reprezentacyjnej zawsze jest ciężko.

Być może powinniśmy się lepiej poruszać, aby stworzyć miejsce za ich pomocnikami. Soriano ciągle mnie krył, ale kiedy zaczęli się męczyć, pojawiło się nieco więcej wolnych przestrzeni.

Gramy bardzo dobrze w tej nowej formacji, którą jest 4-3-1-2. Zespół cieszy się grą, musimy tylko wcześniej zabijać mecze, aby na koniec nie być pod presją. Dużo strzelam w tym sezonie i mam nadzieję, że będę to robił dalej.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hu Kers
Admin
1 rok temu

Miralem Panicz. Piękny jest od początku tego sezonu. Sarri mu naprawdę służy ^

Harun
Harun
1 rok temu

Trudno się nie zgodzić, że Juventus powinien zdobyć bramkę na 3:1 i spokojnie grać do końcowego gwizdka. Niepotrzebne nerwy w końcówce.

Przejdź do paska narzędzi