Prasa

Hu Kers | 11 grudnia 2018

Pjanić: Najlepszy Juventus w historii

Bośniacki pomocnik Bianconerich uważa, że obecna ekipa Starej Damy, w której sam ma przyjemność występować, jest najmocniejszą drużyną, jaka reprezentowała barwy Mistrza Włoch.

Dodatkowo Pjanić przyznał, że Paul Pogba bardzo mile widziany byłby w składzie Juve, a zawodnicy przywitaliby go z otwartymi rękami.

Moim marzeniem jest wygrać Ligę Mistrzów z Juventusem. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by przywieźć do Turynu ten Puchar – mówił reporterom Rai Sport.

Marzeniem, ale równocześnie celem jest potrójna korona. Gdy podpisywałem kontrakt, prezydent pokazał mi zdjęcie grupy, która wygrała pięć kolejnych Mistrzostw, zaznaczając przy tym, że musimy być jeszcze lepsi.

Wygraliśmy już siódme Scudetto, ale teraz czas na zdobycie nowych pucharów. Mamy bardzo mocną i szeroką kadrę, klub pracuje nieustannie nad tym, by wzmocnić naszą grupę w walce o kolejne Mistrzostwa.

Allegri świetnie zarządza drużyną i jest świetnym taktykiem. On podnosi jakość każdego z nas. Ronaldo również bardzo nam pomaga. Dzięki swojemu doświadczeniu, jakości i kulturze pracy pomaga nam się ciągle rozwijać.
Wszystkie te cechy wywarły na mnie piorunujące wrażenie. To zdecydowanie najlepszy Juventus w historii.

Gigi to legenda, prawdopodobnie najlepszy bramkarz wszech czasów. Był ważnym człowiekiem w szatni. Facetem z charakterem i godnym naśladowania. Zanim odszedł, zdążył przekazać nam całą Juve-ność (gra słów – przypis redakcji).

Po odejściu Gigiego, Chiello stał się bardziej centralną postacią. On tak samo, jak Buffon potrafi przekazać Ci, co znaczy być graczem Juventusu.

Pogba? Z pewnością każdy fan marzy o nim. Mamy świetnych zawodników, dokonaliśmy dobrych ruchów i zobaczymy, co jeszcze klub planuje. Oczywiście, jeśli by do nas dołączył, przywitamy go z otwartymi ramionami. Dostałby coś więcej niż zwykłe powitanie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi