Gracze Juve

einhard | 30 września 2019

Pjanić: Nasz styl się zmienia

Na konferencji prasowej przed meczem z Bayerem Leverkusen pojawił się Miralem Pjanić, który odpowiedział na kilka pytań zadanych przez dziennikarzy.

Trener, gdy tylko trafił do Juve, poprosił mnie, abym częściej miał kontakt z piłką. Im dłużej pracujemy, tym lepiej rozumiemy, czego od nas oczekuje i widzę, że zespół ciągle się rozwija.

Nie wszystko może być idealne już po miesiącu współpracy, ale nasza gra ciągle się poprawia. Allegri prosił o grę długimi piłkami i przerzutami. Teraz nasz sposób gry jest inny, a ja szukam wolnych przestrzeni i kolegów grających między liniami. Czuję się dobrze, koledzy częściej mnie odnajdują, a ja postaram się zbliżyć do 150 podań na mecz.

Zwyciężanie to mój cel. Jestem w klubie, który chce być jednym z najlepszych na świecie i ja też tego chcę. Zawsze staram się uczyć nowych rzeczy i dzisiaj czuję się jednym z filarów zespołu. Miałem szczęście, że zawsze pracowałem ze świetnymi trenerami, którzy przyczyniali się do mojego rozwoju, ale chciałbym jeszcze bardziej się poprawić. Wygrywanie pomaga się rozwijać.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
4 lat temu

Miesiąc współpracy? Miesiąc, i to z okładem, to trwa właściwy sezon. Miło by więc było, gdyby nasi zdołali się tego Sarrismo trochę więcej nauczyć, bo tak się uczą, uczą, uczą… Że nawet nie zauważają ile już czasu minęło od pierwszych lekcji:D

sayber
4 lat temu
Reply to  anavrin_

Może to nieuki ?:)

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi