Gracze Juve

einhard | 8 sierpnia 2020

Pjanić: Powinniśmy byli dać z siebie więcej

Miralem Pjanic przyznaje, że wyeliminowanie Lyonu było w zasięgu Juventusu, który musi robić znacznie więcej w Lidze Mistrzów.

To dla nas ogromne rozczarowanie, ponieważ naprawdę chcieliśmy przejść do następnej fazy i kontynuować tę przygodę – powiedział Bośniak.

Zaliczyliśmy zły początek z tym karnym, ale pozostaliśmy w grze i cały czas naciskaliśmy. Z pewnością jest to naprawdę rozczarowujące i trudne do zaakceptowania.

Nie możemy umniejszać osiągnięcia zdobycia dziewiątego Scudetto, ale ten klub może i powinien mierzyć znacznie wyżej. Nie wątpię, że w przyszłym sezonie ta grupa będzie jeszcze silniejsza, ponieważ doskonale znam mentalność i siły tkwiące w tej drużynie.

Nasz występ w pierwszym meczu nie był wystarczająco dobry, a w Lidze Mistrzów rozgrywa się dwumecze. Odpadliśmy z Lyonem, który naprawdę powinien być w naszym zasięgu.

To był ostatni mecz w koszulce Juventusu dla Pjanica, który przechodzi do Barcelony w zamian za Arthura Melo.

Ostatnie kilka miesięcy nie poszło tak, jak chcieliśmy, z powodów, których wciąż nie potrafię zrozumieć. Chciałem grać więcej, to na pewno.

W Napoli, za Sarriego, wszyscy byli pełni entuzjazmu, werwy i w pełni zaangażowani w projekt. My byliśmy przyzwyczajeni do innego stylu, nie tylko ja to przyznaję, to oczywiste. Potrzeba czasu, aby to zmienić.

Zwycięstwo nigdy nie jest proste. W ostatnich latach sprawiliśmy, że tak to wygląda, ale jest to walka z wieloma innymi zespołami. Ten klub musi nadal robić niezwykłe rzeczy i pokazać wiele więcej w Europie. Juve będzie dążyło do wygrania tych rozgrywek. Mamy świetny skład, ale aby przejść całą drogę, potrzebujemy wszystkich do naszej dyspozycji, a to nie zdarza się wystarczająco często z powodu różnych kontuzji.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sayber
3 lat temu

Ten chłop niech sie lepiej nie odzywa , gra taka kaszane ze glowa mała

juve1990
3 lat temu

Odezwał się ten co przeczłapał cały sezon.

jacojaco/Kicek12345
3 lat temu

Gość jest jednym z głównych architektów naszej gównianej gry i powinien teraz posypać głowę popiołem. Jak w systemie, w którym Sarri ubóstwiał cofniętego rozgrywającego, ten parodysta nie umie się odnaleźć i chociaż spróbować zagrać coś do przodu?! Wczoraj głównie podawał pod nogi przeciwnika, lub zagrywał takie piły, którymi wpieprzał jedynie swoich kolegów na miny. Kolejny Vucinic. Z przodu nic, z tyłu same lenistwo i głupie decyzje. Bonucci zjada typa na śniadanie, pomimo że jest stoperem…

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi