Prasa

einhard | 28 maja 2019

Pochettino: Przyszłość? Porozmawiamy po finale

Mauricio Pochettino nie chce odpowiadać na pytania dotyczące swojej przyszłości i zainteresowania Juventusu jego osobą.
 
Trener pojawił się na konferencji prasowej przed finałem Ligi Mistrzów z Liverpoolem w Barcelonie, gdzie otrzymał pytanie od włoskiego reportera na temat plotek łączących go z przeprowadzką do Serie A.
 
Dzisiaj nic nie jest ważniejsze niż mecz, który mamy przed sobą. Możemy stworzyć historię, zapewnić naszym fanom największe szczęście dostępne w piłce klubowej.
Mówienie o poszczególnych rzeczach jest dzisiaj trochę żenujące, ponieważ to nie ja jestem najważniejszy. Nie jestem istotny, to co stanie się ze mną w przyszłości… mamy teraz inne sprawy na głowie. To finał Ligi Mistrzów i nie jestem ważniejszy niż Liga Mistrzów lub możliwość zdobycia tego trofeum.
Oczywiście, plotki są plotkami i zawsze będą się pojawiać. Zawsze będę otrzymywał takie pytania, ale dzisiaj 200% naszego skupienia jest ukierunkowane na finał. Po finale będziemy mieli czas na rozmowy.
 
Dyrektor sportowy Bianconerich, Fabio Paratici powiedział w niedzielę w rozmowie z DAZN, że nie Juve nie ogłosi nowego trenera, dopóki nie zakończą się wszystkie rozgrywki. Może to dotyczyć Ligi Europy i Sarriego, który obecnie jest według mediów faworytem do przejęcia Juve. Słowa Paraticiego mogą jednak odnosić się równie dobrze do Ligi Mistrzów i Pochettino.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi