Gracze Juve

maciejovsky | 13 października 2022

Podziały w drużynie dotyczące Allegriego

Podczas swojego pierwszego pobytu w Juventusie Max Allegri zawsze kontrolował szatnię i poza kilkoma drobnymi incydentami, trener nie miał problemów w relacjach ze swoimi piłkarzami.

Teraz sytuacja wydaje się być odmienna. La Repubblica poinformowała, że w szatni Juve nastąpiły podziały na zwolenników i przeciwników Allegriego.

Lojalni wobec szkoleniowca są doświadczeni zawodnicy jak Danilo, Cuadrado, Szczęsny i De Sciglio. Również Bonucci wspiera Allegriego, jednak wynika to bardziej ze względu na sprawową funkcję kapitana i poczucie obowiazku, aniżeli osobiste relacje z trenerem.

Grupę graczy, która nie jest całkowicie przeciwko szkoleniowcowi, ale jest zmęczona obecną sytuacją, tworzą Manuel Locatelli, Weston McKennie i Adrien Rabiot.

Raport sugeruje, że przewodzącymi w rewolcie są nowi gracze. Di Maria i Paredes mają chłodne relacje z taktykiem, podczas gdy Bremer i Kostic wyrazili swoje obawy dotyczące taktyki Allegriego.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ater
3 miesięcy temu

Najważniejsze – co na to matka Rabiota?

Marcin8901
3 miesięcy temu

Wychodzi na to ze Allegri jest jeszcze większym idiotą niż jest. Skoro McKennie jest jego przeciwnikiem to trener powinien go olać i posadzić na lawce na dłużej i dać prawdziwą szansę Fagiolemu. Niestety niechęć do młodych graczy jest większa.

OldLady
3 miesięcy temu

Nie nakręcajmy się jakimiś tanimi psychoanalizami pismaków, którzy poczuli krew i już wiedzę kto jest przeciw Maxowi.

anavrin_
3 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Faktem jednak jest, ze Allegri lubuje sie w dziwnych decyzjach i tlamszeniu potencjalu zawodnikow. Moze niekoniecznie chodzi o jego „przeciwnikow” w szatni, ale bardziej ogolnie, przez co – jesli nie ma wynikow, a obecnie nie ma ich zupelnie i tylko wysoko kontrakt chroni Allegriego przed utrata stolka, o czym zawodnicy z pewnością wiedza – jest to trener, ktory moze latwo tracic poparcie.

Bianconero62
3 miesięcy temu

Jasne, bo La Repubblica na pewno wie, kto dokładnie jest za, a przeciwko Allegro. To, że trener jest jaki jest, nie znaczy, że gracze mają grać ‚piosek’. Ta przebudowa trwa już chyba z trzeci rok.

SzeFu1897
3 miesięcy temu

A co na to Rozenek i Anna Lewandowska?

Grymas Twarzy
3 miesięcy temu
Reply to  SzeFu1897

Rozenek jest za usunięciem Maxa, a Ania za pozstoniem, bo to osłabia Juve i jak na siebie wpadną w LE, to większą szansa dla Barcy.

Przejdź do paska narzędzi