Prasa

maciejovsky | 9 czerwca 2022

Pogba: Odpowiednie relacje z kibicami i klubem są kluczowe

Paul Pogba podkreślił swoje pragnienie bycia docenianym w środowisku, w którym się znajduje.

29-latek od tygodni łączony jest z Juventusem, gdzie podczas pierwszego pobytu rozwinął się jego ogromny talent.

Chcę dla siebie jak najlepiej i myślę, że wszystko ułożę w całość. Nie spieszę się, a po prostu szukam optymalnego rozwiązania. Chcę grać w piłkę, być sobą i cieszyć się tym, co robię.

Muszę czerpać radość z tego, co robię, bo inaczej nie będę działał tak, jak potrafię najlepiej. Nie chcę myśleć negatywnie. Możesz przegrywać mecze, tracić trofea, ale musisz być szczęśliwy w miejscu, gdzie się znajdujesz. Tego właśnie szukam.

Dobrze się bawisz i grasz w piłkę tak długo, jak jesteś w odpowiednich w relacjach z drużyną, fanami i klubem, którzy cię znają i kochają. Musisz mieć czystą głowę. Każdy chce czuć się kochany, każdy tego potrzebuje. Zawsze jest dobrze czuć, że praca, którą wykonujesz jest doceniana.

Ludzie wokół robią ogromną różnicę, ponieważ mogą cię uskrzydlić lub zmiażdżyć.

Wywiad ukazał się w poniedziałek na kanale UNINTERRUPTED.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kysio
Kysio
7 miesięcy temu

„Możesz przegrywać mecze, tracić trofea ale musisz być szczęśliwy w miejscu gdzie się znajdujesz”. Pogba widzę już jest Juventusu, nawet gadkę ma skądś znana. To jest to chyba te słynne DNA Turynu.

grzwys
7 miesięcy temu

Jak dla mnie jedna z lepszych wypowiedzi piłkarza (każdego), w ostatnim czasie. No ale przyczepić się można do wszystkiego.

anavrin_
7 miesięcy temu

Musisz miec czysta glowe, dlatego zajmuj sie wszystkim, tylko nie praca:D

Bardziej powaznie, fakt, ze to jak na Pogbe wypowiedz dojrzala, sek w tym, ze właśnie sprzeczna z wizerunkiem, ktory sam wykreowal i z tym co mowil w przeszlosci, m.in. ze United to jego dom. Mowil to z taka stanowczoscia, a teraz twierdzi, ze jednak mu w domu nie pasowało?

neq1897
7 miesięcy temu
Reply to  anavrin_

Pamiętajmy że czlowiek wraz z nabytym doświadczeniem się zmienia… i w wieku okolo 30 lat jak sobie przypomnimy swoje postępowanie w wieku 20 lat to człowiek sam siebie nie poznaje…
POGBOOM ⚪⚫ wraca syn marnotrawny! 💪

OldLady
7 miesięcy temu
Reply to  neq1897

Natchnąłeś mnie :

Prodigal son return - powrót syna marnotrawnego - tak to widzę jako niedoszły marketingowiec Starej Damy.
Arkadio
7 miesięcy temu
Reply to  anavrin_

Wydaje mi się że chodzi mu że w Manu po nim cisną bo nie gra tak dobrze jakby chcieli. Przez co ma to ciągle w bani i nie gra dobrze. I tak się to kręci w kółko. A u nas grał bajkę bo i miał miłość kibiców co przekładało się to na pewność siebie na boisku. Myślę że ten wywiad to takie jakby tłumaczenie się. Dlaczego znów odchodzi z United a wraca do Juve. A co do mówienia o domu. Jedno nie wyklucza drugiego. Może i Manchester to jego dom i tak czuł, ale co mu po nim skoro niezbyt… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi