Prasa

fj10 | 20 czerwca 2021

Pogba nierealny, Locatelli stanowi priorytet

Jako iż nowy pomocnik jest priorytetem dla Juventusu, klub ten był łączony z bardzo wieloma zawodnikami występującymi na tej pozycji – włączając w to Manuela Locatellego i Paula Pogbę. Jak podaje cytowane przez Football Italia Tuttosport, transfer tego drugiego jest niemożliwy przez kwestie finansowe.

Zostawienie tematu reprezentanta Francji oznacza rzucenie wszystkich sił na Manuela Locatellego. Piłkarz Sassuolo miałby kosztować około 40 mln euro. Pogłoski mówią, że sam zawodnik za cel postawił sobie przeprowadzkę do Turynu. Kwota, jaką trzeba będzie wyłożyć za Włocha, może zwiększyć się po Euro 2020, gdyż na ten moment rozgrywa świetne zawody.

Zarząd Starej Damy będzie musiał się spieszyć. Zainteresowanie Locatellim wykazują też takie kluby, jak Real Madryt, Arsenal i Manchester City.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
luque10
1 rok temu

Locatelli – Pogba w formie z Euro to marzenie w środku.
Musimy zrobić wszystko, by pozyskać Włocha, który może być lekiem na bolączki naszej pomocy.
Jeśli zaś dodatkowo znajdzie się jakaś możliwość na Pogbę, trzeba to wykorzystać. Wiadomo, że finansowo chodzi o decyzję CRa.

pogon
1 rok temu
Reply to  luque10

Moim zdaniem jedyną realną możliwością pozyskania Pogby byłaby wymiana na Dybale, ja bym na to poszedł, ale temat chyba jest obecnie nieaktualny.

luque10
1 rok temu
Reply to  pogon

Patrząc na to, co podają media to jedynym sposobem jest wymiana Ronaldo – Pogba(nie twierdzę że realnym), bo Dybala ma grać główne skrzypce.

Bianconero62
1 rok temu

Czyli tak na prawdę wiemy to, co przez ostatnie tygodnie.

damek86
1 rok temu

Gdyby taki duet przybył do Juve, byłoby to coś niesamowitego. Pogba aktualnie jest po za zasięgiem. Jednak w przyszłym sezonie kończy mu się kontrakt, nie miał bym nic przeciwko temu, aby Ronaldo wypełnił swój kontrakt, a potem w jego miejsce przyszedł Pogba na zasadzie wolnego transferu. Marzyć to nie grzech😉

OldLady
1 rok temu

Problemem z Pogbą byłaby jego pensja , nie tyle dla samego Juve, tylko dla pozostałych naszych piłkarzy. Pensja CRa jest zrozumiała ale powiedzmy te 15 mln Pogby by pewnie wielu zabolała choćby Dybale.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Jest jeszcze Paulinho za darmo 😉

Przejdź do paska narzędzi