Meczowe

Hu Kers | 17 września 2018

Pomeczowa wypowiedź De Zerbiego

Roberto De Zerbi żałuje porażki 2-1 z Juventusem, ale wskazał na trudności w przygotowaniu się do meczu ze Starą Damą.

Neroverdi byli jedyną niepokonaną drużyną poza Juventusem w ligowej stawce, ale skapitulowali w Turynie po dwóch bramkach Cristiano Ronaldo.

Jestem bardzo zadowolony z ogólnej wydajności i postawy mojego zespołu. Przegrana zawsze pozostawia niesmak, ale trzeba się z tym liczyć – powiedział trener w rozmowie z dziennikarzami Sky Sport Italia.

Najbardziej rozczarowującym aspektem jest sposób, w jaki straciliśmy pierwszego gola. Drugi padł, ponieważ zostawiliśmy zbyt wiele przestrzeni, chcąc zaatakować Juventus większą liczbą zawodników.

Właściwie to graliśmy lepiej po stracie pierwszej bramki, być może zrzucając część presji i napięcia. Trochę żałuję, że nie postawiłem na Babacara nieco wcześniej.

Juventus zasługuje na wielkie uznanie za ich nieprzewidywalność i dawanie swoim przeciwnikom bardzo małej ilości punktów odniesienia, nad którymi mogą pracować. Nie możesz się przygotować do gry z nimi w taki sposób, w jaki byłbyś w stanie to zrobić, grając przeciwko każdej innej drużynie.

Cechy, które najbardziej lubię w Juventusie to pokora i szacunek dla przeciwników. Stawiam czoła Juve od trzech lat i nigdy nie widziałem, żeby ktoś ich lekceważył.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi