Coppa Italia

maciejovsky | 3 lutego 2021

Pomeczowa wypowiedź trenera Pirlo

Andrea Pirlo stwierdził, że to dzisiejszy Juventus był bardziej wiarygodny, aniżeli ten, który przegrał ostatnio w lidze z Interem.

Oto, co trener Starej Damy powiedział po meczu z mediolańczykami.

Nie byliśmy sobą w lidze przeciwko Interowi, to była wpadka, ale również cenna lekcja – pracowaliśmy nad błędami popełnionymi w tamtym meczu.

Dzisiaj to był dopiero pierwszy mecz półfinałowy, jeszcze niczego nie osiągnęliśmy, jednak to spotkanie dowodzi temu, że jeśli jesteśmy w pełni skoncentrowani, to dla każdego jesteśmy bardzo trudnym przeciwnikiem. Znamy swoją siłę. Nie jest łatwo utrzymać tę samą intensywność podczas grania niemal co drugi dzień. Dzisiaj widziałem świetną reakcję zespołu.

Czy gra Bonucci czy Demiral, to nie robi to żadnej różnicy. Rozumiem, że Ronaldo nie był zadowolony ze zmiany, ale słusznym było dać mu odpocząć przed najbliższym meczem w Serie A, nawet jeśli chodziło o kilka minut. A on sam dziś nie mógł odpowiedzieć lepiej swoim krytykom. Mamy drużynę pełną mistrzów i musimy jak najlepiej wykorzystać.

Czy mecz o Superpuchar z Napoli był punktem zwrotnym? To był fundamentalny pojedynek, ponieważ rozpalił w nas ogień i podniesienie trofeum uświadomiło nam, że jesteśmy silni i możemy walczyć o każdy tryumf. Gramy teraz co trzy dni, a luty jest pełny wielkich starć. Podchodzimy do każdego pojedynku oddzielnie, a na oceny w jakim miejscu się znajdujemy, przyjdzie czas pod koniec sezonu.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
1 rok temu

Nie no jak on nie widzi różnicy w grze Demirala i Bonnucciego to jesteśmy zgubieni 😀

Przejdź do paska narzędzi