Inne

fj10 | 4 sierpnia 2021

Poznaliśmy numer Kaio Jorge?

Kaio Jorge przebył testy medyczne bez żadnych komplikacji. W drodze do J-Medical, zatrzymał się na chwilę przed budynkiem, aby rozdać autografy i zrobić sobie zdjęcia z fanami.

Jedna ze zgromadzonych tam osób podała 19-latkowi do podpisania flagę Brazylii. Zostawił na niej swoje nazwisko i… numer 21. Obserwatorzy uważają, że może być to wskazówka związana z numerem Jorge w Juventusie.

W ostatnim czasie, kilku piłkarzy Starej Damy zmieniło numer na koszulce. Danilo zostawił numer 13 na rzecz 6, Cuadrado przeszedł z 16 na 11, zaś Bernardeschi odchodzi od 33, by przywdziać koszulkę z numerem 20.

Patronite.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cukierixos
11 miesięcy temu

Mocny numer

anavrin_
11 miesięcy temu
Reply to  Cukierixos

Często zastanawiałem się, w przypadku różnych graczy, czy rzeczywiście jest tak, jak mówi legenda, że numer „ciąży na zawodniku”. Czy oni sami tak uważają, czy też jest to wymysł pismaków? Bo przecież bez porównań do innych piłkarzy i szukania podobieństw świat dziennikarza to jedna wielka pustka, a kibice tylko na to czekają.

OldLady
10 miesięcy temu

Zwróćcie teraz uwagę na absurd z przylotem KJ do Juve. Przyjechał na badania i pewnie coś wstępnie podpisać. Teraz leci do kraju kawy, by wrócić i przejść przez kwarantannę.
Ciekawe tylko po co skoro już rozdał dziesiątki autografów i spotkał się pewnie z setką osób.

Przejdź do paska narzędzi