Gracze Juve

einhard | 2 lutego 2022

Prade: Byliśmy więźniami Vlahovica i jego agentów

Daniele Pradè twierdzi, że klub nie mógł nic zrobić w sprawie Dusana Vlahovica, który wymusił transfer do Juventusu.

Wszyscy doskonale wiedzieli, jak wygląda sytuacja z Vlahovica i nie można było odrzucić tej oferty – zauważył dyrektor Fiorentiny na dzisiejszej konferencji prasowej.

Rozumiemy gorycz fanów, ale są sytuacje, które wykraczają poza nas wszystkich. Kluby są bliskie stania się więźniami agentów i graczy, my właściwie nimi byliśmy.

Nie mogliśmy odrzucić tej propozycji, ponieważ ryzykowaliśmy, że stracimy go za darmo. Tak wygląda niestety nowoczesny futbol i możemy mieć tylko nadzieję, że wszystko się zmieni.

Vlahovic poszedł w ślady Federico Chiesy, który również odrzucił oferty innych klubów, ponieważ chciał trafić do Juventusu.

Napięcie wywołane transferem może mieć spore reperkusje w przyszłości, po tym, jak prezydent Commisso oświadczył, że „zatrzyma się i zastanowi się” nad swoją przyszłością w klubie.

Słyszałem ten wywiad i również martwię się jego słowami.

Commisso to człowiek, który daje z siebie wszystko, ma pasję i entuzjazm, a także pieniądze. Rozumiem jego rozczarowanie. Jest za wcześnie, aby powiedzieć, jakie są jego uczucia, ale trener, drużyna i ja zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić mu tę energię i entuzjazm.

Mam nadzieję, że uda nam się odzyskać sympatię fanów ciężką pracą, uczciwością i wygraniem jak największej liczby meczów.

Źródło: football-italia.net / twitter.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi