Prasa

einhard | 23 maja 2019

Prasa: Guardiola trenerem Juventusu!

Jedna z wiodących włoskich agencji informacyjnych donosi, że Juventus pozyskał Pepa Guardiolę.
 
Według Agenzii Giornalistica Italia (AGI) Guardiola uzgodnił czteroletni kontrakt z Juve, dzięki któremu zarabiać będzie 24 mln euro brutto za sezon. AGI dodaje, że 4 czerwca trener podpisze kontrakt, a oficjalnie zaprezentowany przez klub zostanie 10 dni później.
 
Doniesienia te pokrywają się częściowo z teorią mówiącą, że Juventus planuje wielkie wydarzenie na 14 czerwca, gdyż nagle usunięto ze sprzedaży bilety na zwiedzanie Allianz Stadium oraz J|Museum na ten właśnie dzień.
 
Pokrywa się to także z informacjami podawanymi przez Radio Sportiva oraz Radio Onda Cero, że Katalończyk był we wtorek w Mediolanie i rozmawiał z Fabio Paraticim.
 
Luca Momblano już pewien czas temu uznał Guardiolę za najbardziej prawdopodobnego następcę Maxa Allegriego, a obecnie 48-latek jest również faworytem brytyjskich i włoskich bukmacherów.
 
Wszystko zależy od niego. Nie wiem, co się stanie, ale on nie jest menedżerem, który lubi przebywać w jednym klubie dłużej niż trzy lub cztery lata. – powiedział niedawno Pablo Zabaleta proszony o opinię na temat Guardioli.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi