Gracze Juve

NR.17 | 11 kwietnia 2020

De Rossi: Bonucci jest źle postrzegany

Daniele De Rossi twierdzi, że Leonardo Bonucci jest mylnie postrzegany przez ludzi i przez to nie budzi sympatii. 

Były zawodnik Romy i reprezentacji Włoch rozmawiał ze stacją Sky Sport Italia, w której poruszono temat środkowego obrońcy Juve.

Mówimy o facecie, którego wszyscy moi znajomi postrzegają jako irytującego i antypatycznego.

Ludzie widzą Leo w ten sposób, ale jest to błędne. Jest wielkim profesjonalistą i to przykre, że ludzie mają go za niesympatycznego.

Czasem bywa irytujący na boisku, ale to przez koszulkę, w której gra, bo ten klub wpływa w pewien sposób na postawę i to jeden z powodów dlaczego tak dużo wygrywają.

De Rossi i Bonucci nawiązali ze sobą więź grając w kadrze Włoch.

Raz rzucił we mnie butem na treningu, a ten obrócił się i trafił mnie korkiem. Wtedy to nie było takie zabawne, ale chwile później było po sprawie.

Bonucci jest jednym z gości, których dobrze wspominam.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
6 miesięcy temu

De Rossi to legenda Romy oraz reprezentacji Italii i mam do niego szacunek. Cieszy to, że ma dobre zdanie na temat Bonucciego i respekt wobec Juve.

clyde_1987_
6 miesięcy temu

Daniele De Rossi wielkim piłkarzem był i od kilkunastu lat uważałem go za wielkiego rywala dla Juventusu. Podobnie jak Harun, cenię ex-pomocnika Romy i nawet nieco żałuję, że nigdy nie udało mu się wywalczyć mistrzostwa Włoch, choć rzecz jasna życzyłem im tego, kiedy rywalizowali z Interem i kilkukrotnie lądowali na drugim miejscu. Tak czy inaczej mieliśmy do czynienia z jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji, legendą Romy i ważną postacią reprezentacji Włoch, z którą zdobywał złoto na mundialu i srebro na Euro. Nie dziwię się, że potrafi się logicznie i mądre wypowiedzieć.

Najnowsze artykuły:
Rozmowy z Dybalą wstrzymane?

2

Wypadek ojca Kulusevskiego

0

Przejdź do paska narzędzi