Liga Mistrzów

Hu Kers | 3 września 2019

Dziś poznamy kadrę na fazę grupową Ligi Mistrzów

Mimo licznych zapowiedzi i doniesień prasy o uszczupleniu kadry jeszcze przed zakończeniem okienka, Stara Dama pozostała z pełną kadrą liczącą 25 zawodników.

Doliczając Marko Pjacę oraz Mattię Parina można by rzec, że nawet 27, jednak owa dwójka zawodników w Turynie pozostała jedynie, by dojść do zdrowia przed znalezieniem im klubów w zimowym Mercato.

Już dzisiaj poznamy kadrę Juve na fazę grupową Ligi Mistrzów. La Gazzetta dello Sport przewiduje, że zawodnikami, którzy obok kontuzjowanego Giorgio Chielliniego nie znajdą miejsca na liście powołanych, będą Mario Mandzukić oraz jeden z dwójki Emre Can/Aaron Ramsey.

O ile wybór Chorwata wskazywać może o preferencjach trenera do gry napastnikiem o innej charakterystyce niż Wicemistrz Świata, o tyle skreślenie jednego z pomocników może wskazywać, że kluczowe przy wyborze kadry będzie zdrowie zawodników. Zarówno były gracz Liverpoolu, jak i wychowanek Arsenalu zdają się nie być jeszcze w optymalnej formie fizycznej, a jak wiemy, przed fazą pucharową nastąpi kolejna selekcja i obecność owych zawodników może być kluczowa.

Już dzisiaj poznamy decyzję trenera Sarriego i pełną kadrę, która rozpocznie europejskie zmagania Mistrza Włoch.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
1 rok temu

Będę mocno zdziwiony jeśli Ramsey nie dostanie powołania.

CzeJuventus
1 rok temu

Podzielam zdanie Hu Kers, Ramsey dopiero wchodzi do drużyny i na dodatek zdrowie ma wątłe. Faza grupowa już za dwa tygodnie także czasu mało, lepiej wziąć gotowych i w miarę zgranych piłkarzy choć irytujących jak Matuidi czy Khedira.

pogon
1 rok temu

A co nam da ,,gotowy” Matuidi w Lidze Mistrzów? Khedira jest dobry do 30 minuty jak rzuci 100% sił. Brak Ramseya lub Cana to będzie kpina.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi