Gracze Juve

einhard | 20 grudnia 2019

Ferrero: Ronaldo powinien zostać ukarany!

Massimo Ferrero żartuje, że Cristiano Ronaldo powinien otrzymać od sędziego kartkę za swój wyskok przy zdobytej przez niego bramce i ujawnia, że ​​Antonio Cassano może wrócić do Sampdorii jako dyrektor.

Ronaldo sięgnął piłkę na pułapie 2,56 m, strzelając zwycięską bramkę przeciwko Sampdorii, a reakcja Ferrero jak zwykle była dość niekonwencjonalna.

Nasz zespół pokazał, że umie grać w piłkę. Widzieliśmy to przeciwko Juve – powiedział prezydent klubu z Genui w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Muszę powiedzieć, że po tym wyskoku Ronaldo powinien zostać ukarany kartką. Wystartował jak samolot, a boisko to nie lotnisko! Moi chłopcy dobrze się bronili, ale Cristiano wygrał ten mecz.

Ferrero został zapytany o możliwość powrotu Cassano, jako dyrektora i o byłego trenera Sampdorii, Sinisę Mihajlovicia, który nadal odważnie walczy z rakiem.

Cassano zawsze był moją miłością, pokazywałem to nieraz. Jest trochę dziwny, ale jest również inteligentnym facetem, który zna się na piłce. Powiedziałem Antonio: „Do zobaczenia w czerwcu”.

Jeśli chodzi o Sinisę, to jest przykładem dla wszystkich na świecie. Może czasem przegrywać mecze na boisku, ale wygrał grę o życie. Sinisa, kocham cię.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kriksos
11 miesięcy temu

Miłe, że nawet taka barwna postać świata calcio docenia wyskok CR7. Sampa potrafi grać w piłkę, szkoda tylko, że przeciwko Juve nagle wszyscy potrafią grać, tak się spinają i szkoda, że na inter takiego zwarcia nie ma choc wiadomo, że to nie ta liga.

Gregor del Ptasior
11 miesięcy temu

Hehe… Po nagłówku (widać, że od interii się uczycie) myślałem, że kolejny oszołom jak ADL, a tu taka zaskoczka 😀 Swoją drogą gość powinien zasiadać w radzie UE. Takie absurdy to tylko oni potrafią wymyślać. Z tym, że oni to na serio.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi