Kontrakty

Hu Kers | 8 stycznia 2019

Juventus z kolejnym sponsorem?

Juventus planuje poszukać nowych metod na zwiększenie swoich przychodów. Jednym z celów jest pozyskanie nowego sponsora, którego logo ma znaleźć się na rękawach trykotów.

W nawiązaniu do informacji podawanych przez gazety Calcio e Finanza oraz Tuttosport, większość propozycji nowych umów sponsorskich ma być powiązanych z siłą przyciągania nowych inwestorów, jaką ma Cristiano Ronaldo.

Możliwość do wykorzystywania lewych rękawów jako „miejsca reklamowego” pojawiła się w Serie A dopiero od tego sezonu, a już kilka klubów zdążyło zaadoptować się do nowych zasad. Na ten moment, sponsorzy znaleźli swoje miejsca na rękawach strojów zespołów takich jak Empoli, Torino, Fiorentina, SPAL, Atalanta, oraz Cagliari, jednak ostatni z wymienionych klub wykorzystał tę możliwość jedynie na okres dwóch meczów.

Pierwsze doniesienia o klubie, który ma zamiar związać się taką umową sponsorską, dotyczyły Interu. Teraz podobno Juventus dołącza do walki o zwiększenie swoich przychodów. Tego typu umowa może przynieść zyski wynoszące nawet 10 milionów euro na sezon.

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Sky: Ronaldo nadal pozytywny

2

Danilo: Chcemy wygrać z Barceloną

0

Przejdź do paska narzędzi