Prasa

tItOveN | 30 sierpnia 2019

Martusciello: Mam nadzieję, że jutro zobaczymy Sarriego

Asystent Giovanni Martusciello wyraził przekonanie, że Maurizio Sarri będzie jutro na ławce w meczu przeciwko Napoli.

Sarri opuścił ostatni sparing przed sezonem rozegrany w Trieście oraz spotkanie inauguracyjne z Parmą z powodu zapalenia płuc, ale Martusciello potwierdził wcześniejsze doniesienia medialne, że ​​trener ma nadzieję powrócić w sobotę na ławkę trenerską.

Sarri musi przejść badania dzisiaj popołudniu, więc zobaczymy, czy jutro będzie w stanie poprowadzić zespół  – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej 48-latek.

Być może będze mógł nawet zasiąść na ławce z zawodnikami. Mam nadzieję, że tak się stanie. Jeśli jednak siła wyższa sprawi, iż nie da rady, dostosujemy się. 

Asystent Sarriego odpowiedział także krótko o celach na ten sezon.

To klub, który chce wygrywać. Przed nim tylko jeden cel – zwyciężanie. To coś, do czego dążą nawet ci, którzy nie występują regularnie w zespole. 

Celem jest wygranie 40-50 meczów, dlatego wszyscy muszą pchać ten wózek w tym samym kierunku.

Były asystent Spallettiego w Interze został następnie zapytany o okno transferowe i dyspozycję Paulo Dybali po lecie wypełnionym spekulacjami odnośnie jego osoby.

To istne urwanie głowy. Co chwilę mówi się o innych graczach. To powoduje, że niektórzy z nich nie są w pełni skupieni.

Po naszej ostatniej sesji treningowej zdecydujemy, kto rozpocznie mecz, a kto zostanie pozostawiony na ławce. Ostatnio widziałem bardzo dobrego Dybalę. 

To niezwykły chłopak i dobry zawodnik, który może grać w różnych rolach. W ubiegłym tygodniu mógł być trochę rozkojarzony doniesieniami z rynku, jednak teraz przyłożył się do pracy. 

Tak czy inaczej, na boisku gramy po 11-stu. Mamy w składzie 27 graczy i wszyscy są na tym samym poziomie, może z wyjątkiem Ronaldo. Musimy dokonać konkretnych wyborów na sobotni mecz. 

Dybala jest zmotywowany, lubi ten sposób gry. Odbyłem z nią spokojną rozmowę. Cieszę się, że mogłem go tu spotkać. 

Gonzalo Higuain, pomimo lawiny spekulacji od początku lipca, najprawdopodobniej zostanie w drużynie, a jego koszulkę z numerem 21 można kupić w klubowym sklepie.

Zrobił na mnie doskonałe wrażenie. Próbuje wychodzić z linii defensywnej rywali, aby potem kończyć akcję. Jest bardzo ważnym graczem i prawdziwym mistrzem.

Stawianie czoła Napoli jest dla mnie bardzo miłe. To było nie do pomyślenia jeden lub dwa miesiące temu. Jestem z Ischii w Kampanii, więc posiadam szczególną więź z Neapolem. To dla mnie bardzo wyjątkowy mecz, aczkolwiek pierwszy gwizdek, jak zwykle, odsunie wszelkie uczucia na dalszy plan. 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
chepapi
1 rok temu

Przepraszam, że z innej beczki:
Niedługo wybieram sie odwiedzić muzeum i stadion Juve. Wiem tyle, że warto kupić bilety online, żeby pozniej nie stać w kolejce. Czy macie jakieś inne warte uwagi porady?
Zamierzam kupić bilety na Museum + Tour. Można wejść na trybuny stadionu bez tej całej oprowadzki, kupując bilety jakiś inny rodzaj biletów, czy trzeba chodzić w przewodnikiem?
Ktoś był? Coś widział? Warto? Który rodzaj biletów najlepiej wybrać?

anavrin_
1 rok temu

[quote quote=9310]Przepraszam, że z innej beczki: Niedługo wybieram sie odwiedzić muzeum i stadion Juve. Wiem tyle, że warto kupić bilety online, żeby pozniej nie stać w kolejce. Czy macie jakieś inne warte uwagi porady? Zamierzam kupić bilety na Museum + Tour. Można wejść na trybuny stadionu bez tej całej oprowadzki, kupując bilety jakiś inny rodzaj biletów, czy trzeba chodzić w przewodnikiem? Ktoś był? Coś widział? Warto? Który rodzaj biletów najlepiej wybrać?[/quote] Warto też zarezerwować czas na wizytę w sklepie. Do tego, przewodnik mówi po włosku, a angielski możesz sobie jedynie puścić z podręcznego sprzętu, który dostajesz. Przewodnik wówczas kiwa Ci… Czytaj więcej »

chepapi
1 rok temu

@up
A wejście na konkretna godzinę jest tylko na zwiedzanie stadionu? Do muzeum moge isc przed lub po, tak?

Przejdź do paska narzędzi