Blog

Hu Kers | 10 października 2018

Prośba w imieniu redakcji

„Once a juventino, always a juventino” – parafrazować można angielskie powiedzenie Kanonierów. Prócz najświeższych informacji, jako redakcja zawsze staraliśmy się szerzyć również zdrowe podejście do całej naszej pasji, jak i świata poza nią. Są jednak chwile, gdy kibicowanie nieco traci na znaczeniu.

Otrzymaliśmy prośbę, na którą nie możemy nie zareagować. Pochodzi ona od członka naszej redakcji. CzarnyZkultury, przez lata wspierał rozwój naszej społeczności, dostarczając materiały filmowe, skróty spotkań, bramki oraz różnego rodzaju kompilacje, gdy dostęp do meczów był mocno ograniczony. Aktualnie w dobie, gdy wszystkie multimedia, tym bardziej z pełną Polaków, włoską ligą są na wyciągnięcie ręki (właściwie to na kliknięcie myszką), potrzeba na nie spadła. My jednak jako redakcja, nie możemy nie odnieść się do problemu jednego z nas.

Tym razem to Jacek prosi o pomoc dla członka swojej rodziny Mateusza, który końcem sierpnia uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu. W skutek kolizji posłuszeństwa odmówiła dolna część ciała, a szansą dla niego jest kosztowna rehabilitacja. Zbiórka zweryfikowana jest przez Fundację Siepomaga, więc nie musicie obawiać się w jej autentyczność. Choć sam post, jakich u nas rzadko dowodzi, że nie jest to coś z czego ktoś by sobie robił żarty.

Rzadko o cokolwiek prosimy, jednak tym razem dołączamy się do prośby Jacka o pomoc Mateuszowi. Jeśli prowadzona przez nas strona może pomóc w czymś więcej niż jedynie dostarczaniu informacji, będzie to dla nas jedynie dodatkowa motywacja do pracy, której jest wiele, by zrealizować nasze plany. W tym aspekcie również się w najbliższym czasie wypowiemy.

Teraz jednak zostajemy w temacie Mateusza. Wszystkie potrzebne informacje oraz linki znajdziecie poniżej. Fino alla fine!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/mateusz-zajac
Link do wypadku: https://elubaczow.com/2018/08/24/powazny-wypadek-motocyklisty-w-oleszycach-zdjecia/
oraz do profilu Mateusza: https://www.facebook.com/bac.zek.7
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi