Meczowe

maciejovsky | 22 października 2018

Przedmeczowa konferencja Jose Mourinho

Jose Mourinho przyznał, że jego zespół musi stawić czoła jednej z największych drużyn na świecie oraz jednemu z najlepszych piłkarzy na świecie – Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk wypowiedział się na przedmeczowej konferencji prasowej.

Nie podoba mi się ta konferencja, nie lubię mówić o osobach – odpowiedział Mou zapytany o Paula Pogbę.

Nie chcę rozmawiać z hiszpańskimi dziennikarzami, ponieważ ich interesuje tylko Real Madryt i Ronaldo. Jestem w Manchesterze szczęśliwy, widzę swój kontrakt i chciałbym tu zostać. United to jedyne o czym myślę.

Myślę, że Cristiano Ronaldo to zawodnik na takim poziomie, że nie potrzeba zadawać pytań o niego. Jest jednym z najlepszych piłkarzy wszechczasów i nikt nie może się z tym nie zgodzić. Mój zespół zagra z jedną z największych drużyn na świecie, a mnie to motywuje. Myślę, że ta konferencja powinna iść w tym kierunku.

Kogo zabraknie jutro? Alexisa Sancheza. Nie mam nic do ukrycia.

Mourinho odniósł się także do sytuacji z końcówki ostatniego meczu przeciwko Chelsea, kiedy wyraźnie prowokował go asystent Maurizio Sarriego – Marco Iannini.

Jestem poważną osobą. Chciałbym podziękować Sarriemu i Chelsea za ich uczciwość. Trochę martwi mnie zachowanie młodego asystenta, bo posunął się za daleko. Akceptuję jego przeprosiny. Myślę, że zasługuje na drugą szansę i nie powinien zostać zwolnionym. Ostatecznie zrozumiał, że pomylił się ze swoim zachowaniem. Mam nadzieję, że nie przeszkodzi mu to w jego przyszłej karierze i dla mnie to koniec historii. Mam nadzieję, że coś go to nauczy.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi