Gracze Juve

tItOveN | 8 stycznia 2020

Przygotowania do meczu z AS Roma

Bianconeri powrócili dziś do pracy w Continassie. 

Po jednym dniu odpoczynku przyznanym drużynie przez Maurizio Sarriego, Bianconeri wrócili na boiska w Juventus Training Center, aby przygotować się do następnego wyzwania – ligowego, wyjazdowego starcia z AS Roma. Spotkanie to zaplanowano na niedzielę o godz. 20:45.

Po sesji regeneracyjnej, zespół skoncentrował swoją uwagę na utrzymywaniu się przy piłce, kończąc zajęcia tradycyjnym wewnętrznym meczem.

Jutrzejszy trening zaplanowano na godziny poranne.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
4 lat temu

Po meczu z Cagliari dostrzegłem światełko w tunelu, jeśli idzie o grę Rabiota i Ramseya. Mam nadzieję, że z każdym meczem będą się poprawiać.

Bentancur wróci dopiero po meczu przeciwko Udinese. Rabiot ma więc jeszcze spokojne dwa występy w pierwszym składzie.

OldLady
4 lat temu
Reply to  Harun

I w sumie bardzo dobrze , że Benta trochę odpocznie. Kontuzja jednych to okazja dla drugich. Ciekawe co zdecyduje Sarri , ja stawiam jednak na Ramseya zamiast Higuaina i znowu minuty dla Rabiota, czyli generalnie to co się sprawdziło ostatnio.

Ramsey musi dostać kilka gier z rzędu by coś pokazać. Ryzyko małe wobec katastrofalnej formy Berny, a i większy balans zachowany w starciu z silnym rywalem na wyjeździe. Dla mnie na 99 procent CRD z przodu.

Harun
Harun
4 lat temu
Reply to  OldLady

Też obstawiam CRD. Dla Walijczyka to też okazja, żeby trochę pograć i przede wszystkim udowodnić swoją przydatność w zespole, nawiązując do swojej gry w Arsenalu.

domin100
4 lat temu

Ja bym chcial zobaczyć Ramseya cofniętego, w miejsce Matuidiego. W ataku natomiast standard, Ronaldo, Higuain i Dybała. Szkoda marnować okazję skoro wszyscy trzej są obecnie w dobrej formie. Na ławce jest Berna, Costą także są opcje na zmianę..

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi