Inne

tItOveN | 20 stycznia 2020

Przygotowania do meczu z Romą

Po zwycięstwie ligowym nad Parmą, piłkarze Juventusu przygotowują się do środowego spotkania z Romą w Coppa Italia. 

Kalendarz Juventusu jest maksymalnie napięty, co powoduje, iż zawodnicy Juventusu nie mieli czasu na odpoczynek. Już dzisiaj rano zespół zebrał się w JTC, aby rozpocząć przygotowania do środowego starcia na stadionie Allianz. Wygrana w spotkaniu z Giallorossimi da Starej Damie miejsce w półfinale Pucharu Włoch.

Piłkarze, którzy byli zaangażowani we wczorajszy odbyli lekką sesję rozruchową. Druga część zespołu wzięła natomiast udział w zajęciach sprawnościowych oraz technicznych, które zakończono tradycyjnie mini-gierką.

RAPORT W SPRAWIE ALEXA SANDRO I CUADRADO

Alex Sandro został poddany testom w J|Medical, które wykluczyły złamanie żebra. Jego stan będzie monitorowany z dnia na dzień.

Juan Cuadrado nie uczestniczył w dzisiejszym treningu ze względu na lekkie objawy grypy.

KONFERENCJA PRASOWA SARRIEGO

Jutro zespół będzie trenował w godzinach popołudniowych, a o godz. 18.00 Maurizio Sarri spotka się z dziennikarzami w sali prasowej na Allianz Stadium.

 

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

Ciekawe czy znowu CR odpocznie. Jest w takim gazie , że z nim w składzie już jest 1 do 0 dla nas. Z drugiej strony fajnie by go nie wytyrac bo w Neapolu bardzo się przyda. Ja bym chętnie zobaczył Costę Higuaina i Dybalę. Odpoczynek powinien zaliczyć Bonucci . Jest DeLigt w dobrej dyspozycji a Rugani to nie jest przecież kompletny nieudacznik i myślę że da radę. Ciekawe jak wyjdziemy . Sarri myślę marzy nawet o Coppa Italia bo on za dużo tych pucharów nie wygrał znowu.

anavrin_
4 lat temu

Szczerze, to mnie bez różnicy, jakim składem wyjdziemy i niemal tak samo nie zależy mi na triumfie w CI. Przed sezonem, owszem, można było celować w to trofeum. Sezon pokazał jednak, że i my musimy dobrze rozkładać siły. Nasza mega opasła kadra wcale nie zapewnia bardzo wysokiej jakości zmienników. Dwóch stoperów kontuzjowanych, de Scigilio i Sandro nie po raz pierwszy wyłączeni z gry. Can znajduje się w jakieś dziwnej sytuacji, na Matuidiego nie można patrzeć, a na Khedirę trudno było patrzeć, gdy jeszcze w ogóle grał. Duet Ramsey-Rabiot gra daleko od oczekiwań (ale ten drugi jakby się rozkręcał). Costa wiecznie… Czytaj więcej »

OldLady
4 lat temu
Reply to  anavrin_

Dlatego właśnie pisałem o odpoczynku dla CR i Bonusa.
Dybala fochuje przy każdej zmianie więc może biegać. Higuain też ostatnio nie zagrał za dużo. Costa potrzebuje rytmu meczowego i minut by odzyskać blask. To samo De Ligt i Rugani. Mamy więc kilku głodnych gry – i oczywiście trzeba dać zmienników. Fanem występu Ronaldo nie jestem bo on ma swoje lata i trzeba go „używać” kiedy trzeba.

Lucky13131313
4 lat temu

A ja chciałbym widzieć kolejny puchar w gablocie.
Bo na LM nie liczę za mojego marnego żywota, ale kto wie, może syn zobaczy nasz tryumf w CL.

A tak bardziej na poważnie, to zgadzam się, że CI to najlepszy czas i miejsce dla zmienników, ale mam nadzieję na zwycięstwo, walki nigdy zabraknąć nie może.

HD w ataku, za nimi Ramsey, w pomocy Berna(będzie dla niego sprawdzian) i może Bentancur i Matuidi(ktoś kilometry robić musi).

Obrona jak wiadomo, Bonucci musi odpocząć, więc Rugani i MDL.
Na lewą Danilo?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi