Gracze Juve

tItOveN | 8 stycznia 2020

Rabiot: Ważny sygnał

Adrien Rabiot stwierdził w wywiadzie dla klubowej telewizji, że zwycięstwo 4-0 nad Cagliari było pozytywnym sygnałem  od Juventusu po porażce poniesionej w Superpucharze Włoch przeciwko Lazio.

Po zakończonym porażką z Biancocelestimi roku, Stara Dama powróciła w imponującym stylu, pokonując w poniedziałek ekipę Rossoblu 4:0 na Allianz Stadium.

Rabiot wyraził zadowolenie z osiągniętego rezultatu i stwierdził, iż ważne było odpowiedzenie w ten sposób po nieudanym, grudniowym meczu w Arabii Saudyjskiej.

Zagraliśmy niesamowity mecz. To było ważne, by dobrze w nim wypaść, szczególnie, że zakończyliśmy rok przegrywając mecz o trofeum. Musieliśmy dać pozytywny sygnał – powiedział pomocnik w rozmowie dla Juventus TV

Rabiot był szczęśliwy, że zaliczając swój szósty mecz od pierwszej minuty w Serie A od chwili swojego przybycia z PSG, mógł przyczynić się do odniesionego zwycięstwa.

Czuję się bardzo dobrze, staję się coraz lepszy. Z Blaisem Matuidim i Miralemem Pjanićem wykonaliśmy wspaniałą robotę. Z czasem każdy przystosowuje się do zasad narzuconych przez trenera.

 

Tłumaczył: Wojciech Murak
Źrodło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi