Transfery

tItOveN | 8 czerwca 2020

Rai Sport: Milik uzgodnił kontrakt z Juve

Doniesienia z Włoch sugerują, że Juventus uzgodnił warunki umowy z napastnikiem Napoli, Arkadiuszem Milikiem. 

Bianconeri wciąż szukają nowego napastnika, ponieważ przyszłość Gonzalo Higuain pozostaje niepewne, biorąc pod uwagę niedawne informacje o zainteresowaniu River Plate czy DC United.

Dziennikarz RAI, Ciro Venerato, donosi teraz, że polski napastnik już wyraził zgodę na przejście do Juventusu i uzgodnił warunki kontraktu indywidualnego.

Fabio Paratici będzie musiał teraz poradzić sobie z wysokimi warunkami finansowymi stawianymi przez Napoli, pomimo tego że kontakt Polaka wygasa raptem za rok.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
clyde_1987_
4 lat temu

Podobno Milik ma również atrakcyjne oferty z Anglii, gdzie zapewne chętnie sprzedałby go prezydent Napoli, tak więc należy poczekać jak to się ostatecznie rozwinie. Tak czy inaczej możemy sobie wyobrazić przenosiny Arka do Juventusu, co byłoby nie lada wydarzeniem również w Polsce. Mając w kadrze dwie gwiazdy reprezentacji Polski oraz turbo popularnego Ronaldo i w końcu gwiazdę nowego pokolenia w osobie de Ligta, Juventusowi może przybyć w naszym kraju wielu nowych kibiców.

kelso
4 lat temu

Jak klub dogada się z Napoli co do ceny to może być przydatny zawodnik. Ot na rotacje i serie a dobry gracz.Za rok sprowadzi się Haalanda. Wzrośnie poziom wszędzie.

grzwys
4 lat temu

Tak dla każdego Polaka w Juve, a od wyborów personalnych jest trener. Jeśli Milik pasuje do profilu, to zostaje się potargować.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi