Gracze Juve

einhard | 23 sierpnia 2020

Raiola o Pirlo, Pogbie i Bernardeschim

Mino Raiola potwierdza, że ​​Paul Pogba zostanie w Manchesterze United, Federico Bernardeschi chce pozostać w Juventusie i twierdzi, że Andrea Pirlo może zostać lepszym trenerem niż Pep Guardiola.

Agent rozmawiał ze Sky Sport Italia o kilku swoich graczach, w tym być może o jednym z najbardziej rozpoznawalnych, Pogbie.

Paul zostaje w Manchesterze United i myślę, że spróbują przedłużyć jego kontrakt. Niedługo o tym porozmawiamy, bez pośpiechu – powiedział Raiola.

Manchester United ma odpowiedni projekt i Paul jest w 100 procentach jego częścią. Tego lata nie przyjmą żadnej oferty dotyczącej Pogby.

Pojawiły się sugestie, że Bernardeschi może zostać wykorzystany do wymiany z Manchesterem United za Pogbę lub z Napoli za Arkadiusza Milika.

Federico doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co chce robić, że jego kariera dopiero się zaczyna, a nie kończy. Może grać w Juve, ale jeśli pojawią się lepsze opcje dla wszystkich zainteresowanych, to wspólnie ocenimy te sytuację.

Myślę, że Juve nadal na niego liczy. To wyzwanie, które chce podjąć i wygrywać w Juve. Matthijs de Ligt potrzebuje teraz czasu, przeszedł operację barku i myślę, że Juve ma w swoim składzie prawdziwy skarb na przyszłość. Jest jak nowy Rembrandt w Holandii.

W Juventusie pojawił się Andrea Pirlo, który nie ma doświadczenia w pracy jako trener.

To była miła niespodzianka i spektakularny ruch, wręcz rewolucyjny. Nie wiem, czy będzie odpowiednim trenerem dla tej drużyny, ale jeśli Pirlo sprawi, że drużyna będzie grała tak, jak on, to Pep Guardiola będzie musiał zacząć się ukrywać!

Innym klientem Raioli jest Giacomo Bonaventura, który jest wolnym agentem po wygaśnięciu kontraktu z Milanem.

Ma kilka ofert, jest bliżej dwóch klubów niż innych i myślę, że podejmie decyzję w ciągu najbliższych kilku dni.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi