Gracze Juve

einhard | 15 grudnia 2020

Raiola o Pogbie, Zlatanie i Matthijsie

Mino Raiola twierdzi, że Zlatan Ibrahimović tracił czas w MLS. Agent wypowiedział się także o przyszłości Paula Pogby oraz o Matthijsie de Ligcie.

Raiola zdobył nagrodę dla najlepszego agenta na gali Golden Boy 2020, na której opowiedział o niektórych swoich najsłynniejszych klientach.

Widziałem wielu zawodników w mojej karierze, którzy byli już zmęczeni, będąc w tym samym wieku co obecnie Zlatan. Prawie było mi żal, że grali dalej. W nim jednak nigdy nie widziałem takiego zmęczenia – powiedział 53-latek.

Żałowałem, że wytransferowałem go do MLS, bo to była strata czasu. W przyszłości odegra ważną rolę, może zostanie prezydentem UEFA, aby zmienić futbol.

Łączy nas piękny związek, ale tak jest ze wszystkimi moimi klientami, są częścią mojej rodziny. Ze Zlatanem przeżyliśmy wyjątkowe przygody. Nie jest to tak trudna relacja, na jaką wygląda.

De Ligt nie jest zwykłym piłkarzem, jest uczciwy, także wtedy, gdy musi skrytykować sam siebie. Jest urodzonym liderem, podejmuje decyzje za siebie i za grupę. Mógłby rządzić całym krajem, mówi po włosku lepiej niż ja – dodał Włoch.

Innym klientem Raioli, który jest ostatnio często na ustach prasy, jest Paul Pogba, a to ze względu na to, że agent w zeszłym tygodniu przyznał, że jego czas w Manchesterze United dobiegł końca.

W Anglii są bardzo wrażliwi na punkcie Pogbę. Wyraziłem swoje przemyślenia, swoją opinię. Nic sensacyjnego. Myślę, że to jasne.

Powinienem był powiedzieć, że porozmawiamy latem, ponieważ wielkim piłkarzom trudno jest zmienić klub w styczniu. Zobaczymy, co wydarzy się latem, bo żyjemy w bardzo odmienionym świecie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
2 lat temu

Zaraz powie, że Balotelli zostałby noblistą, a Salamon następcą Jarosława….

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi