Inne

maciejovsky | 17 września 2021

Raiola: Pogba cały czas ma w sercu Juve

Paul Pogba wciąż nie doszedł do porozumienia z Manchesterem United w sprawie nowego kontraktu.

Kontrakt Francuza wygasa 30 czerwca 2022 roku i nie jest jasne, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował 28-latek. Oliwy do ognia dolał dziś agent zawodnika, Mino Raiola, który wspomniał o tym, że Juventus nadal jest w sercu Pogby.

Kontrakt Pogby wygasa latem. Porozmawiamy z Manchesterem United i zobaczymy, co się wydarzy. Paul cały czas ma w sercu Turyn i wiele o tym myśli. Istnieje możliwość powrotu do Juventusu, ale to zależy także od nich.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SX
SX
9 miesięcy temu

Pewnie, że zależy. Zależy czy wyładują 18 milionów rocznie dla Pogby i kolejne 30 milionów prowizji dla Pana Raioli.

OldLady
9 miesięcy temu

Gruby to jest mąciwoda, mówił też że MDL odejdzie tego lata. O Pogbie to bym zapomniał choć oczywiście bym go chciał.

walkirr
9 miesięcy temu
Reply to  OldLady

teraz opowiada ze de Light moze odejsc za rok a Romagnoli przyjść do Juve. On gdyby mógł to zmieniałby kazdemu zawodnikowi klub co roku i kasował za kazdy transfer po 20-30 milionow do własnej kieszeni. Pazerny i wiecznie nienasycony grubas. Federacje powinny takim ludziom zabierać licencje

Last edited 9 miesięcy temu by walkirr
dimebag11
9 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Nie ma co się dziwić Raioli. Gość pewnie ma wpisane w swoich umowach z klientami kwoty prowizji o transferu, więc zależy mu żeby jego podopieczni jak najczęściej zmieniali kluby. To, że taki Pogba gdyby trafił z Juve np. do Realu i stałby się najlepszym pomocnikiem świata pewnie średnio interesowało grubego, bo z Królewskich ciężko jest potem kogoś wyrwać, więc by już sobie nie zarobił na Paulu.

OldLady
9 miesięcy temu
Reply to  dimebag11

Nie do końca też tak jest. Przecież Raiola musi się liczyć że zdaniem klienta. Wtedy nie było miejsca w Madrycie dla Pogby bo ich pomoc zjadała wszystkie inne.

Szymon82juve
9 miesięcy temu

Ma gościu łeb do interesów co nie zmienia faktu że to największa gnida w świecie piłki. Budować drużynę na kilku zawodnikach z jego stajni to jest samobójstwo dla klubu

Przejdź do paska narzędzi