Prasa

einhard | 18 grudnia 2020

Raiola widziany w Turynie

Agent Paula Pogby został zauważony w Turynie, co ponownie roznieciło plotki o możliwym powrocie Francuza do Juventusu.

Mino Raiola stwierdził niedawno, że czas Pogby w Manchesterze United się skończył, ale potem sprostował, że ewentualny transfer pomocnika może być możliwy dopiero pod koniec sezonu.

Mimo to, kilka źródeł z Włoch sugeruje, że Juventus podejmie działania, aby sprowadzić 27-latka już w styczniowym okienku transferowym.

Il Corriere della Sera podaje, że Mino Raiola został zauważony w Turynie, co ponownie może rozpalić nadzieje fanów Juventusu na powrót Francuza. Gazeta twierdzi jednak, że ewentualne negocjacje nie będą łatwe, ponieważ Juventus chciałby przekonać Manchester United do wypożyczonenia zawodnika z opcją wykupu oraz musiałby skłonić Pogbę do obniżenia pensji.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
2 lat temu

Gruby lata w różne miejsca, a media już dopisują do tego historię. Pewnie chciał pogadać z MDL przy kawce.

Kriksos
2 lat temu

Oj tam, Raiola po prostu spotkał się z Hiddinkiem w restauracji…

Gregor del Ptasior
2 lat temu

Mam wrażenie, że przekonanie Pogby do obniżenie pensji będzie łatwiejsze niż przekonanie MU do pozbycia się go za umiarkowane pieniądze czy wypożyczenie. Pogbie już chyba jego decyzje nosa utarły i wie, że Turyn to miejsce dla niego. Kasy ma już jak lodu i może by zaakceptował obniżkę dla spokoju i bycia uwielbianym. Ale MU, które wyłożyło ponad 100 baniek nie odda go za czapkę gruszek.

OldLady
2 lat temu

Z polskiej stronki ManUtd wynika, że raczej ManUtd wie, że Pogba stracił na wartości i to sporo. Po tym sezonie będzie to piłkarz z zaledwie rocznym kontraktem. Transfermarkt wycenia go na 65 milionów i w mojej ocenie teraz jest tyle wart.

Zarobki nie powinny być kłopotem bo mamy korzystne prawo podatkowe i mógłby zarabiać podobnie co teraz. Sprawę załatwiłaby wymiana – Rabiot, Ramey z dopłatą. Lub 1:1 za Pawła.

Lucky1313
2 lat temu
Reply to  OldLady

A czasami prawo podatkowe nie dotyczy tylko tych którzy przyjeżdżają „pracować” do Włoch po raz pierwszy?

OldLady
2 lat temu
Reply to  Lucky1313

Nie, chyba nie. Ile mnie pamięć nie myli to są dwa lata karencji.

Pepe_Mar
Editor
2 lat temu

Może i on to wie. Ale wystarczy, że Raiola szepnie słówko Zidanowi, że Pgba marzy o Realu i królewscy wyjadą z ofertą lepszą niż nasza. I wtedy samo przekonanie Pogby może nie wystarczyć.

Halupa
2 lat temu

Jak już ma zamiar wracać to niech to będzie Pogba z pierwszego pobytu w Juve A nie ten z MU. Potencjał ma niesamowity ale ile sodowej wody jeszcze buzuje w jego mózgu, tego nie wiemy.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi