Prasa

einhard | 17 listopada 2019

Rakitić chciałby trafić do Juve

Kataloński dziennik Sport twierdzi, że Ivan Rakitić wolałby przenieść się do Juventusu, niż do Milanu lub Premier League.

Pomocnik nie jest już częścią planów Barcelony, co potwierdził dzisiejszy wywiad dyrektora klubu, Erica Abidala z Mundo Deportivo.

Sport twierdzi jednak, że Barca odrzuciła propozycję pewnego klubu z Premier League, który oferował 15 milionów euro za pozyskanie Rakitica w styczniowym oknie transferowym. Miało to być spowodowane tym, że Katalończycy oczekują co najmniej 35 milionów euro za Chorwata, mimo że ten obecnie nie gra z powodu kontuzji ścięgna Achillesa.

Ta sama gazeta twierdzi również, że chociaż Milan wykazywał zainteresowanie 31-latkiem, ale ten preferowałby transfer do Juve. Może to być jednak trudne z uwagi na aktualną pensję piłkarza, wynoszącą 8 milionów euro.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

Ciasno u nas w pomocy, ale jest to piłkarz ktory z pewnością nie powiedział ostatniego słowa.

Nano
1 rok temu
Reply to  OldLady

Obawiam się, że drugi Pirlo nam się długo nie trafi 😉

NoGood
1 rok temu
Reply to  Nano

Patrząc na wiek to mielibyśmy chyba 4 lata żeby się przekonać.

Harun
Harun
1 rok temu

Chorwat to zawodnik, który mógłby jeszcze spokojnie ze 2 lata wiele dać drużynie, która zdoła go pozyskać. Milan to obecnie żadna opcja dla Rakiticia i nie dziwię się, że nie chce tam trafić.

Lucky13131313
1 rok temu

Fajny zawodnik, tylko ta pensja…
Poza tym dość tłoczno u nas w drugiej linii, a nie zapowiada się, żeby ktoś miał odejść.

OldLady
1 rok temu
Reply to  Lucky13131313

Jedyna opcja to chyba tylko pozbycie się Cana i branie Raciticia . Sma nie wiem , dobra opcja ale my się obudzimy w końcu z połową kadry w wieku emerytalnym.

Harun
Harun
1 rok temu
Reply to  OldLady

Cana i prawdopodobnie Khediry.

Lucky13131313
1 rok temu
Reply to  Harun

Gdyby odeszli obaj, Rakitic byłby ciekawą opcją.
Ciekawe tylko jak ze zgłoszeniem do LM?

pogon
1 rok temu

Jak już kogoś ze ,,starców” brać to Silvę, któremu wygasa kontrakt z City. Obecnie Rakitić nie daje żadnej gwarancji dobrej gry, a my potrzebujemy kogoś kto da gwarancję, a nie będzie kolejnym pomocnikiem do rotacji.

clyde_1987_
1 rok temu
Reply to  pogon

David Silva ma za sobą długą i pełną trofeów karierę, niemniej zaliczał też stosunkowo dużo przeróżnych kontuzji i urazów. Poza tym z tego co się orientuje obrał kierunek japoński, który jest ostatnio modny wśród znakomitych hiszpańskich zawodników; Villa, Iniesta czy Xavi grali tam bądź wciąż grają.

OldLady
1 rok temu
Reply to  clyde_1987_

Zauważcie, że Rakitic ma 31 lat ( marzec 2020 – 32), a Silva już w styczniu będzie miał 34. Silva choć go bardzo cenię już jest za stary. Jakiegoś limitu wieku musimy się trzymać.

tItOveN
Admin
1 rok temu

Gdyby dobrze ponegocjować z Barceloną… I gdyby Rakitić nie chciał podwyżki, lecz jedynie wyrównanie pensji… i biorąc pod uwagę włoskie prawo podatkowe… Myślę, że jest szansa.

88frytek
1 rok temu

Can i Mandzukic do sprzedania plus Rugani i bedzie miejsce dla niego !!!

OldLady
1 rok temu
Reply to  88frytek

Can i Mandzukic do United plus 100 melonów i bierzmy Pogbe .

Pepe_Mar
1 rok temu
Reply to  OldLady

I jeszcze conajmniej jeden pomocnik out dla powiększenia budżetu i zrobienia miejsca na liście zgłoszonych do rozgrywek.

NoGood
1 rok temu

To co? Machniom za Cana?

Przejdź do paska narzędzi