Gracze Juve

maciejovsky | 13 kwietnia 2020

Ramsey: Dołączyłem do Juventusu, bo to seryjni zwycięzcy

Aaron Ramsey wyjaśnił, dlaczego wybrał Juventus po wygaśnięciu kontraktu z Arsenalem.

Pomocnik udzielił wywiadu live na Instagramie walijskiemu dziennikarzowi, Niallowi Horanowi.

Pracuję według planów przesłanych przez klub, starając się utrzymać formę fizyczną, ale to nie to samo co trening lub mecze, podczas których nie martwisz się o przybranie na wadze. Jest to trudne, ponieważ moja żona lubi gotować, a ja lubię jeść, więc nie jest to dobra kombinacja (śmiech). Staram się być konsekwentny, ale to trudne. Ciastka dzieci wyjadam tylko wtedy, gdy siadam z filiżanką herbaty!

Znajdujemy się w szalonej sytuacji, nike nie wie, co będzie dalej. Jednak jednym z głównych powodów mojego dołączenia do Juventusu była chęć zdobywania tytułów ligowych i podjęcie próby zwyciężenia w Lidze Mistrzów. Juve to ogromny klub, jeden z największych w Europie. Oczywiście było zainteresowanie ze strony innych zespołów, ale to właśnie Stara Dama przejawiła najbardziej zdeterminowaną postawę. Do tego doszła historia klubu, a także to, jak sobie radzi w Lidze Mistrzów w ostatnich latach. Zapukali do mych drzwi, więc ja chcę spróbować pomóc im w wygraniu Champions League. To seryjni zwycięzcy i ja też chciałem takim się stać. Chciałem wyjechać i rywalizować w każdym sezonie o dwa, trzy czy cztery trofea.

Ronaldo? Zdobywa bramki w większości meczów. To wyjątkowy atleta. Zaczyna od siłowni, przechodzi całą swoją rutynę, a dopiero potem wychodzi na boisko. Jest zwycięzcą, chce wygrywać każdy mecz, każdy pojedynek, cokolwiek to jest. Jak już to zrobi, wtedy ćwiczy na przykład dodatkowo rzuty wolne. Nie potrzebujesz, żebym mówił ci, jak jest dobry i zmotywowany. Jest po prostu niewiarygodny – jest jednym z największych w historii piłki nożnej.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi