Gracze Juve

fj10 | 30 września 2021

Ramsey myśli o Evertonie

Aaron Ramsey niezmiennie jest na wylocie z Juve. Pojawiają się kolejne doniesienia na temat jego przyszłości.

Sytuacja Walijczyka jest tragiczna. Piłkarz ma być przeciwko odejściu z Turynu, lecz Massimiliano Allegri kompletnie nie widzi go w swoich planach. Były zawodnik Arsenalu nie ma nawet jak dać argumentów na swoją korzyść, gdyż nieustannie nękają go kontuzje.

Sporo mówiło się o możliwości powrotu Ramseya na północ Londynu, lecz teraz pojawia się temat Evertonu. To właśnie drużyna Rafy Beniteza ma być w oczach 30-latka jedyną dopuszczalną alternatywą. Kwestią sporną mogą okazać się oczywiście finanse, aczkolwiek bardzo ważne jest, iż reprezentant Walii zaczął w ogóle rozważać możliwość transferu.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
11 miesięcy temu

Trudno mieć w planach zawodnika, który nie ma w planach gry w piłkę. Dodatkowo, Ramsey ma dużo czasu na myślenie…

Szkoda, szkoda, że tak toczy się jego kariera w Juventusie, bo czysto piłkarsko bardzo lubię tego zawodnika.

Bianconero62
11 miesięcy temu

Nie oszukujmy się. Zawodnik zapiera się rękoma i nogami, żeby stąd nie odejść i nagle niby pojawia się znikąd Everton, który miałby się nabrać na usługi Ramseya. Mocno w to powątpiewam.

Halupa
11 miesięcy temu

A już myślałem, że on też tutaj chce zostać i stać się legendą klubu.

walkirr
11 miesięcy temu

A co, Everton otworzył nowy szpital ze sa zainteresowani tym kaleką ? Ten facet powinien juz w ogóle dać sobie spokój z zawodową piłką bo po prostu zdrowie mu na to nie pozwala. W realnym świecie zwykłych zjadaczy chleba gdy pracownik nie jest zdolny do pracy przez dłuższy czas to pracodawca może go zwolnić lub lekarz mu nie da papieru ze zdolnością a taki grajek podpisze kontrakt na parę lat i moze się kołysać po klinikach i trybunach iinkasując 7 milionow euro za rok i nie mozna się go pozbyć. Tak to można żyć, nie mam pańskiego płaszcza i co… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi