Gracze Juve

tItOveN | 27 sierpnia 2019

Ramsey nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Walii

Aaron Ramsey został wycofany ze składu Walii na mecze eliminacyjne do Euro 2020 przeciwko Azerbejdżanowi i Białorusi, które rozegrane zostaną na początku września. 

Ramsey nie rozegrał pełnego meczu od czasu kontuzji ścięgna, którego nabawił się w kwietniu, grając jeszcze w barwach Arsenalu. W związku z tym sztab szkoleniowy Ryana Giggsa wyraził zaniepokojenie kondycją fizyczną Ramseya po tak długiej absencji oraz brakiem rytmu meczowego.

Pomimo wysłanego kilka dni temu powołania, postanowiono, że tym razem 28-latek opuści zgrupowanie i poświęci ten czas na treningi w ośrodku treningowym Juventusu.

Od czasu transferu do Juve pomocnik zaliczył tylko jeden występ – w meczu towarzyskim z Triestiną, w którym rozegrał 20 minut.

 

Źródło: BBC

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

Koleś jest już 4 miesiące kontuzjowany. Nie wiem jak on się wprowadzi w naszą pomoc. Trochę to chyba potrwa. Realnym wzmocnieniem to jeszcze kilka tygodni nie będzie. Pewnie dopiero na 15.09  tzn. na Fiorentinę będzie gotowy. Mam nadzieję, że szybko złapie formę z końca gry w Arsenalu.

adamKAWIAK
4 lat temu

Ramsey nie od dziś znany jako wieczny rekonwalescent. Więcej w gabinetach niż na boisku… ale jak już trzeba powalczyć na murawie to daje z siebie wszystko. Jestem pewien, że jak tylko wyzdrowieje i szczęście odrobine dopisze będzie realnym wzmocnieniem.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi